///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28251
تاریخ انتشار : د, 1396/06/20 - 22:20
تصادف یک دستگاه کامیون میکسر با وانت پیکان در سه راهی روستای پیرایواتلو شهرستان پارس آباد منجر به مرگ دو نفر شد.

به گزارش آران مغان، برخورد یک دستگاه کامیون میکسر با وانت پیکان تصادف خونینی را در جاده ما بین پارس آباد و سه راهی سربند در حوالی روستای پیرایواتلو رقم زد.

در این حادثه كه عصر دوشنبه رخ داد متاسفانه يك پسر 6 ساله از سرنشینان وانت در دم جان باخت و راننده وانت نیز در حین انتقال به بیمارستان از شدت جراحات فوت کرد.

به گفته سرهنگ فتاحی فرمانده پلیس راه استان اردبيل، انحراف به چپ کامیون میکسر علت اين حادثه بوده است.

فرمانده پلیس راه استان اردبيل با اشاره به نقش قابل توجه عوامل انسانی در تصادفات جاده‌اي، تصريح کرد: تردد زیاد و کم عرض بودن جاده در شمال استان به ویژه مسیر مذکور باعث می شود کوچکترین تخطی از جانب راننده منجر به حادثه و یا تصادف دلخراش شود.
 
////
///
 

انتهاي پيام/

 

 

 

دیدگاه‌ها

چرا سالهاست کنار جاده را کندند و نه درست میکنند و نه به وضع سابق برمیگردانند؟ چرا مغان اینجوریه؟

برادر جان از ماست که برماست. تا زمانی که در انتخاب نماینده عواملی مانند طایفه گرایی و مغانی و غیرمغانی بودن را ملاک قرار دهیم وضع هیمن است.

تبعیض،ناعدالتی،ظلم،تحقیر،غارت منابع مغان،نفوذ سیاسی جهت پستهای کلیدی،انتصاب اشخاص نالایق ،انتخاب افراد نالایق و . . . فقط جزئی از عوامل این عقب ماندگی هست آقای استاندار،این اخبار رو حتما میبینن و میشنون،خدا هم این چنین ظلمی که شما درحق مغان کرده اید را از یاد نخواهد برد

از مسئولین خواهش میکنیم به وضع جاده پارس آباد به اردبیل رسیدگی کنند اگه تا به حال حق ترانزیتی که از ماشینهای جمهوری آذربایجان میگیرن نصفش را خرج دو بانده کردن جاده های پارس آباد کرده بودند الان ما شاهد چنین تصادفاتی نشده بودیم نمی دانم چرامسئولین استانی وشهرستانی رسیدگی نمی کنند مگه جان همشهری هایمان اینقدر بی ارزش شده که ما هر ماه شاهد حوادث دلخراش باشیم
ارسال نظر