تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28089
تاریخ انتشار : د, 1396/05/30 - 22:59
جعفري یکی از كارآفرين با انگیزه شهرستان پارس آباد است که با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ناحیه پارس آباد توانسته است پرورش ماهيان خاوياري برای خود راه اندازی کند.

به گزارش آران مغان، تاروردي جعفري یکی از كارآفرين با انگیزه شهرستان پارس آباد است که با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ناحیه پارس آباد توانسته است پرورش ماهيان خاوياري براي اولين بار در استان برای خود راه اندازی کند و کسب و کار پر رونقی را در بخش اسلام آباد برای خود ایجاد کند.

جعفري در ارتباط با شغل خود گفت: در سال جاری 500 میلیون ریال وام اقتصاد مقاومتی از محل بسیج سازندگی دریافت کردم که با استفاده از آن اقدام به راه اندازي پرورش ماهيان خاوياري کردم.

جعفري با اشاره به اشتغال 3 نفر در پروژه پرورش ماهيان خاوياري بیان داشت: با وام اقتصاد مقاومتی که توانسته ام از بسیج سازندگی ناحیه پارس آباد دریافت کنم توانسته ام زمینه اشتغال چندين نفر را ایجاد کنم.

سرهنگ شاهي فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد در اين باره گفت: تسهیلات بسيج سازندگي در قالب طرح هاي اقتصاد مقاومتي و کمک به تأمین امنیت غذایی، توانمندسازی خانوارهای نیازمند، حمایت از تولیدات داخلی و رونق بخشیدن به کسب و کار در اختیار متقاضیان قرارگرفته است.

بسيج سازندگي از جمله ارگانهايي است كه در زمينه اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال گام هاي موثري برداشته است بطوري كه در شهرستان مرزي پارس آباد در سال گذشته براي 376 اشتغال پايدار ايجاد كرده است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر