تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30856
تاریخ انتشار: چ, 1397/12/01 - 12:56
نمايشگاه «سربندهای فراموش شده» در حالی 6 سال پیش در دانشکده کشاورزی و منابع طبيعی پارس آباد مغان مغان برگزار شد که "داود میرزایی" از شهدای حادثه تروریستی زاهدان در دانشکده مغان مسئول بسیج دانشجویی بود.

به گزارش آران مغان، این نمایشگاه اردیبهشت ماه سال 91 با هدف گراميداشت ياد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس و به همت امور فرهنگی و دفتر نهاد رهبری اين دانشکده دایر شده بود و شهید داود میرزایی که اخیرا در حادثه تروریستی زاهدان به همراه 27 پرسنل سپاه اصفهان به درجه رفیع شهادت نائل شدند در آن زمان دانشجو و مسئول بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی مغان در پارس آباد مغان بودند.

تصاویر زیر مربوط به این شهید والامقام در نمایشگاه سربندهای فراموش شده در دانشکده کشاورزی مغان است که با حضور مسئولان شهرستانی و فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افتتاح شده بود.

 

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

روحش شاد ویادش گرامی باد

آری انسانهای ارزشی می توانند لیاقت شهادت در راه میهن را داشته باشند روحش شاد و راه اش پر دوام باد

شهید داود میرزایی را در طول آشنایی مان در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان، به عنوان مسئول بسیج دانشجوئی یک بسیجی دلسوز، مخلص و بسیار عاشق شناختم، عاشق ولایت و رهبری... ایشان همیشه می گفتند؛ "شهادت هنر مردان خداست" و سر انجام به آرزوی دیرینه خود رسیده و شربت شیرین شهادت را نوشیدند. شهادتت مبارک برادر بسیجی من، داود میرزایی عزیز.از طرف برادر بسیجی شما؛ جلیل صفری، اسلام آباد

افسوس این جوان را از دست دادیم ولی اسم پارس آباد در رسانه نیامد. احسن به خبرنگاران این شهرستان که خواب بودند.

راه شماراادامه خواهیم دادای سربازولایت.خداوندرحمت کندوروح اش راباائمه ع مهشورفرماید.
ارسال نظر