تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30559
تاریخ انتشار: ج, 1397/09/16 - 18:58
اولین نمایشگاه نقاشی و مجسمه‌ از آثار حجمی «موسي ميرزايي» هنرمند پارس آبادي در محل نمايشگاه كتابخانه عمومي شهيد رجايي پارس آباد افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، در این نمایشگاه که امروز جمعه با حضور امام جمعه، معاون عمراني فرماندار، جمعي از مسئولان و هنرمندان پارس آبادي افتتاح شد، حدود 43 مجسمه و اثر طراحی و گرافیکی تجسمی در حالات مختلف به نمایش گذاشته شده است.

موسي ميرزايي خالق اين آثار هنري با بیان اینکه این نمایشگاه از امروز تا دوشنبه 19 آذر ماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود، گفت: اين نمايشگاه با همكاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای تجسمی كتابخانه عمومي و انجمن هنري پژوهش سراي رشد آموزش و پرورش برپا شده است.

از آثار حجمی این هنرمند پارس آبادي كه در اين نمايشگاه به چشم مي آيد می توان به مجسمه استاد «شهريار»، مجسمه «شاه اسماعيل» و ... اشاره کرد.

گفتني است، موسي ميرزايي داراي مدرك كارشناسي گرافيك و كارشناسي ارشد تاريخ هنر است كه منتخب و شركت در work shop موزه معاصر تهران، برگزيده چهارمين جشنواره بين المللي فجر ايران و چاپ دو اثر گرافيكي در كتاب سال گرافيك دانشجويي را كارنامه هنري خود دارد.

انتهاي پيام/

ارسال نظر