تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30508
تاریخ انتشار: ش, 1397/09/03 - 16:28
میز خدمت در راستای طرح تکریم ارباب رجوع به مناسبت هفته بسیج با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات در مسجد انصار المهدي (عج) مسكن مهر پارس آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، اين طرح با هدف ارائه خدمت بی‌منت، پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی و پاسخگویی مسئولان به این مطالبات "میزخدمت" در مناطق حاشیه‌نشین و کمتر برخوردار شهرستان پارس آباد اجرا می‌شود.

این اقدام در حالي باعث رضایت مردم و همچنین حرکت بزرگی در مرتفع شدن مشکلات آنان است، كه امروز ميز خدمت مسئولان پارس آباد ميزبان اهالي مسكن مهر اين شهر بود تا با برپایی این‌چنین برنامه‌ها علاوه‌بر کاهش فاصله بین مردم و مدیران موجبات رضایتمندی اهالي از مسؤولان و اعتماد بیشتر آن‌ها به‌نظام و دولتمردان شود.

طبق اطلاع رسانی که از قبل شده بود مسئولان پارس آباد رأس ساعت 10 صبح برای شنیدن مشکلات اهالي مسكن مهر، وارد مسجد انصار المهدي (عج) مسكن مهري شدند تا از نزديك و چهره به چهره به مشكلات آنها رسيدگي كنند.

در طرح ميز خدمت مسئولان كه امروز شنبه 3 آذر در مسكن مهر پارس آباد برگزار شد، فرماندار، فرماندهان سپاه و هنگ مرزي، روساي ادارات صنعت و معدن، مسكن شهرسازي، تعاون و كار، بنياد شهيد، امور آب مغان، آب و فاضلاب شهري، مخابرات، كميته امداد، شهردار و رئيس شوراي شهر، اداره برق، بانك مسكن، معاونان شبكه بهداشت و آموزش و پرورش اين شهرستان حضور داشتند.

در اين طرح مشكلاتي از قبيل، غيرفعال بودن راه ورودي مسكن مهر و آسفالت اين مسير، نبود فضاي سبز و روشنايي در بلوار، نبود خانه بهداشت مختص شهرك و همچنين نبود سطل زباله به اندازه كافي در شهرك، بازسازي و ترميم جداول تخريب شده و نظافت داخل جوبها، راه اندازي پارك و سالن ورزشي براي كودكان، لكه گيري آسفالتهاي تخريب شده خيابان هاي اصلي و فرعي، عدم آنتن دهي مناسب موبايل و دسترسي به اينترنت و برنامه هاي ديجيتال، كمبود نانوايي، تعيين تكليف سند و معرفي به بانك جهت اقساط بندي، ناتمام ماندن بخشي از مسجد، احداث شعبه كلانتري دائم، راه اندازي دستگاه عابربانك، حصاركشي و مجهز نمودن مدرسه آيت الله خامنه مسكن مهر به دوربين مداربسته، جلوگيري از تخليه فاضلاب شهري توسط خودروهاي تخليه چاه، راه اندازي پايگاه مقاومت بسيج و همچنين ايجاد خط واحد براي رفت و آمد توسط اهالي مسكن مهر مطرح و مسؤولان نیز قول پیگیری و حل آن‌ها را دادند.

چه زیبا بسیج و سپاه برای رفع مشکلات مردم زمینه حضور مسئولان و مدیران شهرستاني در بین مردم را فراهم کرده، مردمی که درصد زیادی از آنها شاید از قوانین و بیان مشکلات خود و حتی مراجعه به کدام مسئول در اداره مربوطه بی اطلاع باشند. حضور مدیران در بین مردم علاوه بر بیان مشکلات باعث شناخته شدن مدیران در بین مردم نیز می‌شود.

انتهاي پيام/

ارسال نظر