///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29416
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/13 - 14:25
اولین نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان "یوردومون شنلیک لری" ظهر امروز با حضور امام جمعه و جمعي از مسئولان در ساختمان كتابخانه شهيد رجايي پارس آباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، مسئول كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان پارس آباد در آیین افتتاح اولین نمايشگاه استانی نقاشی در اين شهرستان، گفت: این نمایشگاه با عنوان "یوردومون شنلیک لری" در جهت انتقال فرهنگ، آداب ‌و رسوم محلی به کودکان و حفظ ارزش‌ها و رسوم ملی داير شده است.

علي برادران با بیان اینکه 63 اثر نقاشی كودكان و نوجوانان از سراسر استان اردبيل در اين نمايشگاه در معرض ديد عموم قرار گرفته است، افزود: آثار ارائه شده در اين نمايشگاه در گروه سنی 8 تا 16 سال با موضوع جشن‌های بومی و محلی در انتقال این فرهنگ‌ها به کودکان بوده است.

وي با ابراز خرسندی از برگزاری نمايشگاه نقاشي در پارس آباد، این امر را عاملی برای دل‌گرمی اعضا و مشوقی برای کودکان و نوجوانان این شهرستان دانست و گفت: علاقمندان به هنر نقاشی می‌توانند از امروز تا تاریخ 17 اسفند ماه صبح ها از ساعت 10 الي 17 عصر از این نمایشگاه كه در ساختمان كتابخانه شهيد رجايي واقع در روبروي اداره پست پارس آباد داير شده بازدید کنند.

گفتني است، اين نمايشگاه نقاشي براي اولين بصورت استاني در پارس آباد و به همت كانون پرورش فكري و نوجوانان اين شهرستان برگزار مي شود.

///

///

///

///

///

///

///

///

////

///

///

///

///

انتهاي پيام/

 

 

ارسال نظر