///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28752
تاریخ انتشار: د, 1396/08/29 - 13:22
همزمان با اولین روز از هفته بسيج، جمعی از مسئولان ادارات، فرماندهان نظامي، انتظامي و سپاه شهرستان با امام جمعه پارس آباد دیدار کردند.

به گزارش آران مغان، در این دیدار حجت الاسلام سيد سعيد رشادي امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه در سایه روحیه بسیجی، جمهوری اسلامی ایران روز به روز در حال پیشرفت است، گفت: امروز به برکت اقتدار و حفظ روحیه بسیجی قلمرو ایران از خاورمیانه تا مدیترانه توسعه یافته است و این سیطره برای ایران یک ابهت است.

وي اظهار كرد: ايثارگري رزمندگان و تفكر بسیجی در جنگ هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا دنیا به ابهت ایران شگفت زده شود و با اینکه كشور ما تجهیزات و تسلیحات نظامی مثل كلاشينكف نداشت و با وجود کارشکنی دولت که در راس آن بنی صدر قرار داشت، مقاومت کرده و در آخر با نصرت الهي به پیروزی رسید.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با بيان اينكه اگر در ادارات روحیه بسیجی حاکم باشد خیلی از مشكلات حل مي شود، بر ضرورت هوشياري مسئولان تاكيد كرد و گفت: امروز نشانه قرار دادن دین و مذهب و حکومت ایران هدف دشمن نیست، بلکه اقتصاد، ملت ایران و ایجاد بي ثباتي در داخل کشور هدف اصلی دشمن است.

رشادي با اعلام اينكه امروز تکنولوژی علمی و هسته ای دست هر کشوری بوده آن کشور به پیشرفت و توسعه رسیده است، بر لزوم اعتماد به جوانان تاكيد كرد و گفت: به بركت همين تكنولوژي علمي و هسته اي كه بدست جوانان اين مرزوبوم به آن دست يافته ايم ایران اسلامی جز کشورهايی است که به این مهم دست یافته و دشمنان این نظام و در راس آن آمریکا بخاطر این پیشرفتها و از روی استیصال پای مذاکره و برجام را پیش کشید.

////

///

///

 

////

///

انتهاي پيام/

 

 

ارسال نظر