///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22139
تاریخ انتشار: چ, 1394/10/09 - 17:30
امام جمعه و جمعي از مسوولان شهرستان پارس آباد با حضور در منزل شهيدان محمد و عادل محمدزاده از پدر این دو شهید والامقام ديدار کردند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سيد سعيد رشادي امام جمعه پارس آباد در این دیدار خانواده شهدا را نماد صبر و مقاومت عنوان کرد و گفت: خانواده شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند که  دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

 وی ضمن تاکید بر تکریم خانواده شهدا و دلجویی و دیدار از آنها، خواستار توجه به نکته نظرات و دغدغه های این عزیزان در زمینه مسائل فرهنگی، اجتماعی و مشکلات شهرستانی شد و افزود: بهره گيري از نكته نظرات خانواده هاي معظم شهدا و دعوت از آنها براي شركت در مجالس و مراسمات، ضمن پربار شدن مجالس، مايه خیر و برکت برای همگان مي شود.

در اين ديدار پدر شهیدان محمد و عادل محمدزاده ضمن تقدیر از حضور مسئولین شهرستانی در سركشي از خانواده هاي شهدا با بیان اینکه ما راضی به رضای خداوند هستیم و شاکریم که فرزندانمان در مسیر اعتلای انقلاب اسلامي و راه سيد و سالار شهیدان امام حسین (ع) به شهادت رسيده اند، گفت: حوادث و فتنه های سالهای گذشته و هتک حرمت در روز عاشورا و توهین به آرمانهای انقلاب که با خونهاي فرزندان اين انقلاب به ثمر نشسته است دل خانواده های شهدا را به درد آورده است و امیدوارم همه مسئولین با وحدت و تمسک به ولایت فقیه حافظ خون و اهداف شهدا در حرف و عمل باشند.

 به گزارش آران مغان، در این دیدارها، معاون فرماندار، فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد، نماینده تیپ ارتش اردبیل و رئيس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، امام جمعه پارس آباد را همراهی کردند.

شهید محمد محمدزاده در سال 1360/8/14 در عملیات والفجر 8 بر اثر اصابت گلوله به گردن در منطقه سردشت به شهادت رسید و عادل محمدزاده برادر كوچك محمد نیز در سال 1362/1/12 در عملیات والفجر 2 در عملیات عین خوش و در حین خنثی کردن مین به شهادت رسید. پیکر پاک این دو برادر شهید در گلزار شهدای آق مزار به خاک سپرده شده است.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر