تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17964
تاریخ انتشار: د, 1393/11/27 - 17:28
در پی پلمپ بازار دستفروشان صورت گرفت
تجمع غرفه داران در مقابل فرمانداری شهرستان پارس آباد/عکس
تجمع بازاریان دستفروش در مقابل فرمانداری پارس آباد+عکس
به دنبال پلمپ بازار دستفروشان در پارس اباد غرفه داران این بازار در مقابل مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کرند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، با وجود داشتن مجوز بازار دستفروشان در پارس آباد این مکان بنا به دلایل نامعلوم پلمپ شد تا کسبه این بازار با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار بازگشایی و علت پلمپ این بازار شوند.

 

دیدگاه‌ها

کار حود کرده را تدبیری نیست

مطمنا منافع عده ای با راه اندازی بازار دستفروشان به خطر افتاده که با لابی گری منجر به پلمپ مقطعی اینم بازار اقدام نموده اند.

امیدوارم زود قضاوت نکنید.شهرداری پارساباد بدون هماهنگی با اتاق اصناف شهرستان اقدام به بازگشایی بازارچه کرده در حالی که مجوز صدور بازار در دست اصناف می باشد.اگر قرار باشد هرکسی از هرمحلی یک بازار بازگشایی کند پس تکلیف بازاریان چه می شود؟که ماهانه بیش از یک میلیون اجاره می دیم.این کار غیر قانونی بود که اماکن شهرستان با بررسی دقیق این پلمپ را زده است

دستفروش جماعت هیچ مجوزی ندارد. ودر تمام شهرها طرح ساماندهی دستفروشان توسط شهرداری اجرا شده و میشود.مطمن باشید پلمپ در راستای حفظ منافع عده ای تمامیت خواه و یا انحصارطلب البته با پشتوانه لابی قدرتمند صورت گرفته.

چون بازار رونق گرفته بود و قیمتها مناسب بودن و مردم امنیت وارامش تو بازارچه داشتن ومردم راضی بودن سود جوها نذاشتن همش دروغه اگه مجوز نداشت چرا سه هفته بار بود .دستهای پشت پرده نذاشتن به جای اینکه بازارچه رو پلمپ کنن بازاریهای گران فروشو پلمپ کنن که سر مردم بیچاره رو میبرن

این موضوضوع با مقیاس محلی را با مسئله عدم حذف یارانه بگیران ثروتمنددر مقیاس ملی را یک جا جمع کنید و نتیجه گیری کنید . به نظر میرسد دولت محترم تدبیر و امید هوای ثروتمندان را بیشتر از توده مردم که از نظر اقتصادی و معیشتی متوسط به پایین هستند را دارد .
ارسال نظر