پایان فراق بعد از 31 سال؛
بعد از 31 سال پیکر مطهر شهید حبيب اسلامي عصر امروز با حضور پرشور مردم شهرستان بيله سوار تشییع و در آرامگاه ابدی‌اش آرام گرفت.
يادداشت/ محبت جعفرپور

اتحاديه عكاسان و فيلمبرداران که زماني به عنوان يک هنر از جايگاه ويژه اي برخوردار بود اکنون به دليل کم توجهی و نبود حمايت جدي مسئولان با مشکلات عديده اي روبرو شده است.

دادستان شهرستان پارس آباد خبر داد
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان از سقوط يك زن 47 ساله از بالكن يكي از منازل مسكن مهر پارس آباد مغان خبر داد.
حقآبه "مغان" در هاله اي از ابهام؛
منطقه مغان طی سالهای اخیر به رغم مشکلات عدیده آب، این روزها با کاهش حقابه ارس و انتقال آن به استانهای همسایه از جمله دشت شبستر در آذربایجان شرقی و حتي اردبيل روبرو است.
گزارش تشریحی - تصویری؛
همزمان با یوم الله ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی مردم همیشه در صحنه شهرستان مرزی پارس آباد مغان حماسه ای دیگر آفریدند.
هر دم از این باغ بری می رسد

عزل و نصب‌های عجیب و غریب در شهرداری تهران تاکنون واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است. بعد از روی کار آمدن معاونان بازنشسته این بار شهردار منطقه ۲ بعد از ۱۵ روز فعالیت یک شبه ۱۳ مدیر را عزل می کند حال با چه هدفی، معلوم نیست.

آنچه امروزه از قلعه 2200 ساله اولتان بر جای مانده تداعی‌کننده یک دژ نظامی است که هنوز قسمت اعظم ساختمان‌های قلعه در زیر خاک مدفون است.
در حالی قرار بود به گندمکاران استان اردبیل که تا کنون مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند تسهیلات یک میلیون تومانی بدون وثیقه ارائه شود که به نظر می رسد پرداخت این تسهیلات از سوی بانک کشاورزی چند ماهی طول بکشد.
درختاني که می‌سوزد، ککی که نمی‌گزد!
این افراد علاوه بر تخریب درختان پارك جنگلي سعی كرده اند برای گسترش زمینهای کشاورزی خود، درختان اطراف زمین هایشان را آتش زده تا آماده كشت كنند.
کمتر کسی پیدا می‌شود که گذرش به اورژانس امام خميني (ره) پارس آباد افتاده باشد و بدون هیچ گلایه و انتقادی و با رضایت کامل هم از آن‌جا بیرون رفته باشد.

صفحه‌ها