پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان پارس‌آباد بیش از یک دهه است با اعتبار قطره‌چکانی و پیشرفت لاک پشتی موجب گلایه‌مندی شهروندان شهرستان پارس‌آباد شده است.
چرا مدیران و متخصصان اهل پارس آباد درمورد کشت و صنعت مغان و جادهای مرگ مغان، و آزاد تجاری، فرمانداری ویژه و اشتعالزایی و ....روزه سکوت وعملگرایی به خود گرفتند.

آنچه که مهم است این که استاندار محترم اردبیل نباید اجازه دهد تا مگاپروژه اکتشاف پهنه‌های معدنی با طرح پرونده‌هایی از این دست از مسیر خود منحرف شده و وارد حواشی شود.

سناریویی با بازیگردانی خصوصی سازی؛
واگذاری 100 درصد سهام «كشت و صنعت و دامپروری مغان» به عنوان بزرگترین خصوصی سازی از نقطه قیمت گذاری تا برگزاری مزایده و انتقال آن میان برنده اول و دوم با شائبه و ایرادهای عجیبی مواجه است.
معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا:
معاون بازرسی ویژه قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا گفت: ایثار و شهادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس باعث شد حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتد.
خدمت به خانواده یا خدمت به مردم!

استفاده از خودروهای دولتی برای انجام کارهای شخصی برخی مسئولان به امری عادی در شهرستان پارس آباد مغان تبدیل شده است.

کارشناسان و فعالان اقتصادی در سال های اخیر بر اجرای دقیق اصل 44 قانون اساسی تاکید دارند تا ضمن کم شدن تصدی بخش دولتی، واگذاری ها هم به طور واقعی و با شفافیت کامل صورت گیرد اما این روزها شیوه واگذاری کشت و صنعت مغان، اهلیت خریدار، قیمت پایین و ... سبب واکنش های مختلف شده است.

صفحه اینترنتی نشریه شمالغرب روز جمعه مطالب 'ارژنگ عزیزی' مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل به برخی از مسائل و شبهات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را درج کرد.

حسین نجف زاده از معدود مدیرانی بود که به گواه اکثریت مراجعین مردمی به این دستگاه قضایی ، چهره ای مقبول و مردمی داشت و همواره قانونمندی و انضباط کاری و کارگشایی قانونی وی زبانزد مراجعین و پرسنل بود.

 

با استاندارد سازی سیستم گرمایشی؛
حمایت اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس و همیاری اولیا و مربیان روستای عبدالرضآباد موجب شد تا تحولی در استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدرسه شهید دشتی صورت گیرد و بخاری نفتی از مدرسه این روستا رخت بربندد.

صفحه‌ها