طي دو ماه گذشته پارس آباد مغان شاهد تغییر 6 مدیر در اين شهرستان بود؛ مديراني كه گفته مي شود اساس شایسته‌سالاری در آن كمتر مورد توجه قرار مي گيرد.
سقوط آزاد به كانال آب!
افزایش روزافزون حوادث سقوط خودرو به کانال‌های آب کشاورزی شهرستان پارس آباد مغان اين روزها به يك سريال تکراری تبديل شده است.
26 مرداد 1369، نخستین گروه از آزادگان شهرستان پارس آباد مغان پس از سال ‏ها اسارت در اردوگاه های رژیم بعث عراق به اين منطقه مرزي بازگشتند.

روابط دوجانبه اسرائیل- آذربایجان در طی ماههای اخیر  بر خلاف سفرای سابق اسرائیل در باکو که به خاطر مسائل امنیتی جرات حضور در بین مردم آذربایجان را پیدا نمی کردند، وارد مرحله جدیدی شده است.

افزایش تردیدها نسبت به توان علمی‌مسعود کرباسیان

زندگی و زمانه اخوان کرباسیان  در سیستم مدیریت اقتصادی کشور ما بی‌همتا نیست، بسیارند خانواده‌های که دو یا چند عضو از آنها در مناصب بالای مدیریتی مشغول به کار هستند، آخرین مورد از این سنخ خاندان،عراقچی‌ها بودند.

سرعت گیر یا سکوی پرتاب!
ایجاد سرعت گیرهای نامناسب که عاری از هرگونه رنگ آمیزی مشخص بر روی آنها می باشد، تبدیل به معضلی برای مردم و راننده ها در شهر پارس آباد شده است.

شهرستان مرزی پارس آباد مغان با دارا بودن بیش از 2 هزار هکتار درختان میوه در حالي سالانه افزون بر 10 هزار تن محصول توسط باغداران بخش خصوصی تولید می کند كه با وجود این ظرفیت این شهرستان مرزی از نبود صنایع تبدیلی رنج می برد.
 

هوای پارس آباد مغان با ورود کاروان خادمان بارگاه امام رضا(ع) به همراه پرچم متبرک بارگاه با بوی خوش رضوی عطرآگین شد.

از سود پايين هندوانه و دلال هاي بازار كشاورزي كه بگذريم به مشكلي به مراتب مهم تر از آنها مي رسيم كه اگر چاره اي براي آن نشود مي تواند در آينده به يك چالش جدي در كشور تبديل شود.

پایانه مسافربری یا همان ترمینال در حالي نقش به سزایی در رونق بخشی به شهر دارد که متاسفانه پارس آباد که از نظر تعداد جمعیت دومین شهر بعد از مرکز استان است از این امكانات محروم است.
 

صفحه‌ها