احداث سد دیکداش بر روی رودخانه دره رود در اصلاندوز مغان که به گفته نماینده مردم پارس آباد در مجلس قرار بود سال 95 انجام شود همچنان در مرحله اختصاص بودجه، کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی باقي مانده است.
همزمان با هفته سلامت روان، نخستین اتوبوس آمبولانس پیشرفته اورژانس 115 تحویل مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی پارس آباد شد.
برگرفته از زندگي نامه فرماندهان شهيد استان اردبيل؛
کتاب «پنجاه و هفت براي ۵۷ » زندگی‌نامه و خاطرات ۵۷ فرمانده شهيد استان اردبيل به‌ قلم اله بخش نجفي در شهرستان پارس آباد رونمایی شد.
در قالب قرارگاه خدمات رساني طرح امام سجاد (ع)؛
حضور پزشکان جهادگر در پارس آبادمغان لبخند رضایت را بر لبان اهالي مناطق محروم اين شهرستان به ارمغان آورده است.
‍ دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در تجمعي اعتراض آميز، اقدام تروریستی روز گذشته اهواز را محکوم كردند.
يادداشت/

مصادره کردن عملکرد دستگاهها و پروژه ها خصوصا درسطوح ملی و منطقه ای میان سیاسان در سالهای اخیر به امری عادی و شایع بدل شده است.

اجتماع عظیم عزاداران حسيني عصر روز سه شنبه مصادف با هشتم محرم و با حضور پرشور عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در شهرستان پارس آباد برگزار شد.
هر ساله با فرارسیدن ایام محرم، فرهنگ نوع دوستی در بین جوانان پارس آبادي پر رنگ تر می شود و بوی خاصی می گیرد و سنت نذر خون از جمله گام های حسنه در راه انتقال فرهنگ عاشورا از رگ های عزاداران حسینی است.
يادداشت/

به دست خودمان، ایران را بسوی باتلاق اقتصادی می کشیم، سوار بر تورم افسار گسیخته، چهار نعل می تازیم! با این کار، مُهر تایید بر عملکرد گرانفروش ها می زنیم، آنها را تشویق می نماییم که هرچقدر شما گران تر بفروشید!

آیین سنتی طشت گذاری در آستانه فرا رسیدن ماه محرم در شهرستان مرزي پارس آبادمغان برگزار شد.

صفحه‌ها