با بهره‌برداری از پایاب سد خداآفرین اتفاق می افتد
اجرای سامانه آبیاری نوین در پایاب سدخداآفرین در منطقه مغان مراحل نهایی خود را طی می کند و بنا به اعلام کارشناسان و مجریان، با بهره‌برداری از این طرح، بیش از یک میلیون تن به میزان برداشت محصول در استان اردبیل افزوده می‌شود.
یکی از مهم‌ترین اتفاقات در دهه اخیر که در شمال استان با تغییرات تقسیمات کشوری رخ داد تبدیل اصلاندوز به عنوان یازدهمین شهرستان استان اردبیل بود.
متقاضیان مسکن مهر فاز 2 پارس آباد که چند سال پیش و به امید پیدا کردن سقفی برای زندگی در صف‌های طولانی ایستادند و برای خانه‌های مهر نام نویسی کردند حالا نه راه پیش دارند و نه راه پس!
شهرداری پارس آباد از بلاتکلیفی درآمد
بیست و چهارمین شهردار شهر پارس آباد مغان پس از گذشت 7 ماه با حضور معاون عمرانی استانداری اردبیل و جمعی از مسئولان شهرستانی معرفی شد.
تنها فرودگاه شمال استان اردبیل که در شهرستان مرزی پارس آباد مغان قرار گرفته است در حالی که با استقبال گرم مردم منطقه روبه‌رو بود که از اول تیر ماه مجددا پروازهایش تعطیل شد.

اینکه برای چندمین بار به بهانه های مختلف فرودگاه پارس آباد تعطیل می شود جای تعجب نیست بلکه عجيب آن است که وقتی فرودگاه پارس آباد احداث می شد هیچ اثری از فرودگاه اردبیل نبود و بسیاری از محلات اردبیل راه مناسب برای درشکه هم نداشتند.

هواپیماهای سمپاش برای زمین گیر کردن لشگر ملخ ها در دشت مغان به پرواز درمی آیند.
کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه استان اردبیل به اقدامات عملیاتی مسؤولان و تدوین برنامه‌ای مدون و جامع نیازمند است تا برخی مشکلات این حوزه در سایه توجه مضاعف به آن رفع شود.

مرور ادوار مجالس بیانگر این است که ترکیب پارلمان همواره تابعی از عملکرد جریان سیاسی حاکم بر دولت وقت بوده به طوری که مردم برای ابراز رضایت و موافقت خود با تداوم برنامه های موفق دولت، تمایل دارند به نامزدهایی با شعارها و برنامه های همسو با دولت رای داده و دو قوه را برای تحقق مطالبات خود بیشتر ترغیب و حمایت کنند.

در شرايط بد اقتصادي؛
متاسفانه در حالی که مردم از نظر اقتصادی و معيشتي روزگار سختي را می گذرانند اما برخی از مسئولین بی خیال همه چیز دنبال مدگرایی و اسراف بیت المال هستند.

صفحه‌ها