۷ سال گذشت؛
۷ سالی است که کارگران شهرداری پارس آباد به امید خانه دار شدن اقدام به خرید زمین در حد فاصل انتهای محله امیدی با عنوان شهرک کارشناسان کردند که تاکنون به جز یک تابلو خبری از احداث شهرک کارشناسان نیست.
از میان 7 نماینده استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی، 2 نماینده حاضر به انتشار اسامی خود در «میزان مشارکت در رای‌گیری‌» و «حضور و غیاب» شدند.
تجمع بزرگ عزاداران حسيني شهرستان پارس آّباد همزمان با هفتمين روز از ماه محرم در چهارراه امام خميني (ره) پارس آباد برگزار شد.

هیچ چیز نمی‌تواند ترسناک‌تر از مراجعه به پزشک یا دندانپزشک باشد، به خصوص زمانی که احساس خوبی نداشته باشید.

همزمان با عيد غدير
تندیس شاعر پرآوازه آذربایجان، سيد محمد حسين بهجت تبريزي متخلص به استاد شهريار در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و مردم هنردوست در پارس آباد مغان رونمایی شد.
تردد آزادانه خودروهای بی‌پلاک شخصی در خیابان‌های شهر پارس آباد مغان این روزها نگرانی‌هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.
بي مهري اداره کل میراث فرهنگی و ‌گردشگری استان اردبیل به قلعه اولتان در شهرستان پارس آباد مغان باعث شده تا اين بناي تاريخي به باد فراموشی سپرده شده و رو به نابودی پيش رود.
فرودگاه پارس آباد مغان اگرچه ظرفیت بالایی برای جابجایی بار و مسافر دارد اما تاکنون نتوانسته از ظرفیت خوب به نحو مطلوب استفاده کند.

این روزها برداشت میوه‌های تابستانی مانند شلیل به عنوان یکی از میوه‌های پرفروش تابستان در حالی در شمال استان اردبیل شروع شده است که برخی مشکلات از جمله نبود آب در رودخانه دره‌رود و کم‌آبی‌های تابستانه باغداران را با مشکل مواجه کرده است.

روزگار خوش منات در بیله سوار
این روزها ‏ارزش ریال در مقابل دیگر ارزها به قدری پایین آمده که بیله سواری‌ها به جای این‌که چشم به راه مسافران ایرانی‌‏شان باشند، مشغول چرتکه انداختن برای سیل مسافرانی از جمهوری آذربایجان هستند.

صفحه‌ها