مغازه های پارس آباد؛ از رکود تا گرانی
شاید حوزه اجاره و رهن املاک به خصوص مغازه ها در پارس آباد را از بخش هایی برشمرد که نظارت و کنترلی بر روی آن انجام نمی شود و هرکس براساس سلیقه و نیاز خود برای ملکش قیمت در نظر می گیرد.
تریبون «حرف حساب» در گزارشی انتظارات و آمادگی مردم شهرستان پارس آباد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامي شهر و روستا را جویا و به تصویر کشید.
يادداشت/ اسداله فولادي

بازگشایی گمرک تازه کند و اصلاندوز، الحاق اجیرلو، عربلو و آغدام به شهر پارس آباد در دولت قبلی و الحاق بخش هایی از مغان به منطقه آزاد ارس در همین دولت به تصویب رسید اما به سرانجام نرسید.

 

یادمان نرفته که مردم استان اردبیل در انتخابات ریاست جمهوری 1392 قریب 400 هزار رای به آقای روحانی دادند با این انتظار که او به واسطه شعارها و طرح‌هایی که داشت، فقر و محرومیت را از این استان بکاهد اما ...

 

يكي از بزرگترين معضلات انتخابات شوراهاي اسلامي در پارس آباد مغان، نگاه طايفه گرانه مردم اين شهرستان مرزي طي ادوار گذشته تا کنون است.

اگر وعده صد روزه‌ای که دیروز به هنگام ورود به صدا و سیما برای باردیگر مطرح شد بعد از گذشت چهار سال دیگر، انکار می شود؟

حدود شش سال از تعطیلی کامل پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان می‌گذرد و همچنان خبری از راه‌اندازی مجدد پروازها نیست.
خاکسپاری محصولات کشاورزی در دولت تدبیر همچنان ادامه دارد؛
حدود 500 تن بذر "سورگوم" گواهی شده در سکوت کامل در شهرستان مرزی پارس آباد مغان از توابع استان اردبیل امحا شد.
شهر اسلام آباد به رغم برخورداری از نعمتها و ظرفیتهای طبیعی از جمله قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی مناسب و مسیر ترانزیتی و جاده بین المللی همچنان با محرومیت و مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند.
یک انبار ضایعات پنبه در كارخانه پنبه پاك كني ارس وش مغان در شهرستان مرزي پارس آباد دچار آتش سوزی شد.

صفحه‌ها