پروازهای فرودگاه پارس آباد مغان بعد از دو ماه تعطیلی در حالی چند روزیست از سرگرفته شده که فرودگاه این شهرستان مرزی از نبود جایگاه سوخت رنج می برد.

در خبرها شنیده شد که کاخ سفید به دستور ترامپ سپاه را در لیست سازمان تروریستی قرار دادو بار دیگر مایه تعجب جهانی شد .البته با بحث دهکده جهانی و کدخدایی ترامپ باید منتظر هر اتفاقی بود.

هنرنمایی وارونه نویس پارس آبادی در شبکه سه؛

هرچند وارونه نوشت! اما هنرمندانه نوشت، اصلِ هنر او در همان وارونه نویسی بود که از پَسش چه زیبا برآمد، کاری که اندک افرادی به آن شَمایل و به آن سَبک از خوش نویسی قادرند.

قلعه تاریخی اولتان مغان (اولتان قالاسی) از جمله دیدنی‌های شگفت‌انگیز در شهرستان مرزی پارس آباد استان اردبیل است که کمتر کسی آن را می‌شناسد.

ماههاست که واگذاری کشت و صنعت مغان با حساسیت بسیار بالایی از طرف افکار عمومی استان رصد می شود، از اینرو مسئولیت روابط عمومی این شرکت با توجه به هجمه های صحیح و ناصحیح و پاسخگویی منطقی، دو چندان می شود.

پارس‌آباد مغان یکی از شهرهای استان اردبیل در شمال غرب ایران است، این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ مغان و هم مرز با جمهوری آذربایجان بوده و نیز مرکز شهرستان پارس‌آباد است.
تقسیم ناعادلانه آگهی های دولتی/

به رغم تاکید مسئولان رده بالای کشور در جلسات متعدد به مدیران دستگاه های دولتی جهت همکاری با نشريات، اما برخی دستگاه ها و شركتهاي دولتي در شهرستان پارس آباد مغان به دلایل واهی و در صورت انتقاد از عملکرد آنها، ارتباط خود را با آن نشریه قطع می کنند.

خطاب به نمايندگان و مسئولان؛
در حالی که سخنگوی کمیسیون عمران مجلس و نماینده مردم اردبیل وعده داده بود که پروازهاي فرودگاه پارس آباد مغان تا دو هفته ديگر بازگشایی خواهد شد، هنوز خبری از تحقق این وعده نیست.
واکنش مسئولان به تعطیلی پروازهای پارس آباد
فرودگاه شهرستان مرزی پارس آباد مغان به‌عنوان تنها فرودگاه شمال استان اردبیل در حالی از سال گذشته مجددا شروع به فعالیت کرده بود که از اول اسفند ماه مجددا پروازهایش تعطیل شد.

نمایشگاه‌ بهاره سال‌هاست که به‌عنوان راه‌حل دولتی برای کنترل گرانفروشی‌های بازار و کمک به خانواده‌های با بودجه کمتر در سراسر كشور از جمله شهرستان پارس آباد برگزار می‌شود.

صفحه‌ها