فصل برداشت گندم در پارس آباد مغان فرا رسيده و اكنون كشاورزان نتيجه و دستمزد چندماهه خود را برداشت می‌كنند تا با برداشت خوشه‌های گندم و فروش آن، نقشی در خودكفايی گندم ايفا كنند.
مردم پارس آباد مغان بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، وحدت و همبستگی خود را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
اختصاصي آران مغان/
کودکان پارس آبادي در عمق محرومیت از حداقل امکانات در زمین‌های خاکی اين شهر به ورزش فوتبال می پردازند.

 وقتی دولت نتوانسته علیرغم وعده صریح خود در سال قبل و علیرغم گذشت ۳ ماه از  فصل کاری سالجاری نه مطالبات پیمانکاران را پرداخت کند و نه از بودجه به نام و مصوب ۹۱ میلیارد تومانی ریالی تخصیص دهد، دیگر چه امیدی به سایر بندهای قانون بودجه است.

آیین احیای اولین شب قدر همزمان با شب ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی (ع) با حضور اقشار مختلف مردم در مصلي امام خميني (ره) و مساجد شهرستان پارس آباد برگزار شد.
تولید 14 هزار تن کلزا در پارس آباد مغان؛
شهرستان پارس آباد مغان در حالی با تولید 14 هزار تن کلزا قطب تولید این محصول در شمال غرب كشور شناخته می شود که از نبود صنایع تبدیلی رنج می برد.
هجوم شبانه گرازهای وحشی به مزارع و باغات دسترنج زارعان پارس آباد مغان از سوی این حیوانات، کشاورزان زحمتکش این شهرستان مرزی را مستاصل و درمانده کرده است.
حرکت از منافع مشترک به سوی اهداف مشترک؛

با توجه به موقعیت کنونی جمهوری آذربایجان و اشغال بیست درصد از اراضی این کشور از سوی ارمنستان مقامات این کشور سعی دارند بیشترین مناسبات را با تعداد هرچه بیشتری از کشورهای مسلمان برقرار نمایند.

خانه تکانی مدیریتی در کشت و صنعت مغان؛
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، مدیر مجتمع باغات و معاونت معاون برنامه ریزی و امور اقتصادي این شرکت تغییر کرد.
300 هکتار از اراضی زراعی در پارس آباد مغان به کشت سیر اختصاص یافته است که پیش بینی می شود 10 هزار تن محصول سیر در این شهرستان برداشت شود.

صفحه‌ها