همین چند روز پیش بود که نماینده اردبیل به موارد تازه‌ای در روشنگری حق آبه اجحاف شده پرداخت.

سد میل مغان؛
تالاب میل مغان که در پشت سد میل مغان شکل گرفته محلی برای استراحت پرندگان مهاجر و مامن گزینی آنهاست.

اصلاندوز یکی از شهرهای استان اردبیل و مرکز بخش اصلاندوز شهرستان پارس‌ آباد است.

شورای شهر مشگین شهر روز گذشته در اقدامی رحمت انوری آذر را که هم اکنون شهردار پارس آباد می باشد را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کرد.

پارس آبادمغان تا سال 1370 یکی از بخش های آذربايجان شرقي محسوب می شد كه در سال ۱۳۷۰ به شهرستان ارتقا يافته و بعدها با تبديل اردبيل به استاني مستقل به اين استان ملحق شد.
در پي کاهش ارزش ریال در مقابل مانات؛
در حالی که گرانی های اخیر توان خرید مردم پارس آباد مغان را به حداقل رسانده اهالی جمهوری آذربایجان با سفر به این منطقه انبوهی از کالا و اجناس فروشگاه ها را خریداری و به شهر و دیار خود می برند.
استخدام هاي سفارشی در شرکت پارس!
گویا سفارش های آقای نماینده و برخي مسئولان شهرستان پارس آباد به مدیر عامل کشت و صنعت پارس برای استخدام های رابطه ای در این شرکت همچنان ادامه دارد.
6 سالی است که کارگران شهرداری پارس آباد حد فاصل انتهای محله امیدی این شهر نظاره‌گر یک تابلو با عنوان شهرک کارشناسان هستند اما نشانی از شهرک نیست.
قهرمان سابق دو و میدانی پارس آباد خطاب به مسئولان ورزش؛
شهرستان پارس آباد، از دیرباز مهد پرورش استعدادهای ناب و قطب اصلی ورزش استان در اکثر رشته های ورزشی از جمله فوتبال بوده اما علی رغم داشتن این گنجینه غنی استعداد، همواره بدلیل کم توجهی و گاه بی توجهی مسئولین و کمبود حمایت و امکانات نتوانسته شاهد شکوفایی آنچه که لایق آن می باشد گردد.

 یکی از بحث های مهم این روزهای رسانه ها بحث بر سر پیوستن یا نپیوستن جمهوری اسلامی ایران به موضوع FATF (مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم) می باشد.

صفحه‌ها