پارس آباد مغان در سالی که گذشت؛
سال 95 با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسيد و در این بین مسئولان در جلسات متعدد کاری وعده ها و قول های مختلفی در موضوعات متنوع به مردم دادند.

گاهشماری ترکی که از راه نوشته های ترکی اویغوری به جهان اسلام شناسانده شد، از یادگارهای ترکان باستان و دستاورد تلاش این مردم تیزهوش در شناخت جهان و پدیده های پیرامون خود بوده است.

جناب پورحسین و استاندار محترم افکار عمومی مغان اکنون به شدت تشنه دانستن این حقیقت است که واقعا در کشت و صنعت مغان چه خبر است؟
آران مغان گزارش می‌دهد؛
در حالي چند روزي به پايان سال 1395 باقي نمانده كه در شهرستان پارس آباد مغان از ابتداي سال تا كنون چندين مسئول دستخوش تغيير شده است.

این روزها گرفتن نوبت در درمانگاه هاي تخصصي شهر پارس آباد به هفت خوان رستم تبدیل شده است و انجام این کار نيازمند ماندن ساعتها در صف انتظار و به جان خريد صف هاي طولاني است.

نابسامانی کابل های برق در بازار فجر پارس آباد مساله ای است که می تواند حادثه ساز باشد حادثه ای که در صورت وقوع اثرات جبران ناپذیری را بر جای خواهد گذاشت.
صبح امروز صورت گرفت؛
صبح امروز جمعي از چغندركاران خسارت ديده منطقه پارس آباد مغان به دليل بي توجهي مسوولان به تهران رفته و مقابل مجلس شوراي اسلامي تجمع کردند.
يادداشت/ محمدصادق اصغری

خبر افتتاح راه آهن آستارا - آستارا با حضور رئيس جمهور آذربايجان در تهران انگار تلنگر محکمی بود تا مسئولین استان اردبیل از خواب غفلت بيدار شوند.
 

این روزها با تدبیر برخي مسئولان خیابان شهيد رجايي پارس آباد بدون توجه به اعتراضات به مكاني براي نمايشگاه بهاره و بساط بساط دستفروشان در آستانه عيد نوروز تبديل مي شود.
انتشار خبر «آغاز ریل‌گذاری راه‌آهن آستارا – آستارا» سرنوشت راه‌آهن اردبیل را بار دیگر به وادی نامعلومی! کشانیده و معمای هزارتوی آن را بار دیگر پیچیده‌تر می‌سازد.

صفحه‌ها