نمایشگاه‌ بهاره سال‌هاست که به‌عنوان راه‌حل دولتی برای کنترل گرانفروشی‌های بازار و کمک به خانواده‌های با بودجه کمتر در سراسر كشور از جمله شهرستان پارس آباد برگزار می‌شود.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نشان داد که علی رغم وجود مشکلات در زمینه‌های مختلف، مردم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و حال نوبت مسئولان است که حق ملت را ادا کنند.

بعد از استقرار نزدیک به ۲۰ ماه اعضای شورای دوره پنجم شهر پارس آباد در پارلمان شهری و فراز و فرودهای فراوان در انتخاب شهردار منتخب، شهر پارس آباد همچنان با چالش جدی به نام انتخاب شهردار مواجه است.

اينستكس به معنای ابزاری برای حمایت از تبادلات تجاری است که از طرف سه کشور اروپایی (آلمان، انگلیس و فرانسه) معروف به تروئیکای اروپایی در مقابل قول حفظ برجام ایجادشده است.

در سفر روز گذشته محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به اردبیل، 625 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های زیرساختی و عمرانی این استان تخصیص یافت که سهم شهرهای شمالی از این اعتبارات تقریبا هیچ است.
مردم ولایتمدار پارس آباد مغان در چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت پرشور و باشکوه در راهپیمایی عزت آفرین 22 بهمن ماه، جلوه شکوه و بلوغ اتحاد مردم با نظام را در فجر فاطمی امسال به نمایش گذاشتند.
درختان جنگل‌های حاشیه رود ارس در شهرستان پارس آباد مغان به‌عنوان یکی از چشم‌اندازهای طبیعی و گردشگری استان اردبیل در شمالی‌ترین شهر کشور، این روزها به بهانه خشکیدگی قطع مي شوند.
طرح لايروبي درياچه شهرك مغان در همان اوايل به دليل عدم تامين اعتبارات لازم تعطيل شد اما به هر حال با تامين اعتبار مورد نياز کار لایروبی و ساماندهی آن آغاز شد.
میدان نفتی مغان، از میدان‌های نفتی ایران است، که در شمال غرب کشور، در استان اردبیل، در منطقه‌ای با وسعت ۵٫۶ کیلومتر مربع و در حوضه دشت مغان، مستقر می‌باشد.
در اولین روز از دهه مبارک فجر؛
در نخستین روز از دهه مبارک فجر، مسئولان پارس آباد مغان با امام جمعه و فرماندار اين شهرستان دیدار كرده و در ادامه با حضور در مزار شهداي گمنام با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند.

صفحه‌ها