تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30719
تاریخ انتشار: ج, 1397/10/28 - 22:05
چرا مدیران و متخصصان اهل پارس آباد درمورد کشت و صنعت مغان و جادهای مرگ مغان، و آزاد تجاری، فرمانداری ویژه و اشتعالزایی و ....روزه سکوت وعملگرایی به خود گرفتند.

به گزارش آران مغان، فرزندان مغان که در سطح کشوردرنقاط کلیدی و حساس درسطح کلان مدیریت میکنند باید امروز وظیفه فرزندی خودرا درمورد منطقه مغان ادا نمایند باید درمسایل تعیین کننده وارد عرصه شده درپیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر تاثیرات خودرا گذاشته لیاقت بومی بودن خودشان را نمایان کرده و مشکلی از مشکلات این منطقه را حل کرده باشند

بس جای تعجب است تا حالا چرا این فرزندان که در عرصه انتخابات با تعداد کثیر با در دست داشتن چندین کارنامه درخشان مدیریتی و مشاوره و کارشناسی هم زمان تراکت های تبلیغات شان را رنگارنگ نموده ودر شمارش مشکلات منطقه از هم سبقت گرفته و زمین زمان را متهم می کنند و هر روز با اجرای چندین جلسات و کنفرانس ها و در دنیای مجازی و رسانه ی و روزنامه ها و هفته نامه ها جایگاه خودشان را به رخ مردم می کشند.

چرا امروز درمورد کشت و صنعت مغان و جادهای مرگ مغان ، و آزاد تجاری ، فرمانداری ویژه و اشتعالزایی و ….روزه سکوت وعملگرایی به خود گرفتند.

زمان چه زود دیر می شود پس مردم شریف مغان هم در زمان مقرر به این سروران که فقط در عرصه انتخابات دربین مردم حاضر می شوند با اقتدار و هوشمند و عمل گرایی باید نشان بدهند دیگر زمان عوام فریبی به اتمام رسیده بستر را به چنین اشخاص تنگ خواهند کرد و در این زمان است که نه تنها بیگانگان بلکه فرزندان بیگانه نمای مغان هم جرات شرکت و کاندیداتوری شدن تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی را به خود نخواهند داد.

انتهای پیام/ ساولان خبر

برچسب‌ها: 
دیدگاه‌ها

آران مغان؟ باز اینان فرزندان خودمان هستند؟ درست هست در زمان مدیریت شان در منطقه کاری نکردند و اگر هم کردن ناچیز و چشمگیر نبوده است؟ ولی عده ای هستند که بومی نیستند؟ به اینها نباید اعتماد و رای داد؟ طرف یک زمانی 6 ماه فرماندار بوده است. با توجه به اینکه ایشون وابسته به جناح خاصی بودند ، شده فرماندار و یا معاون عمرانی استانداری؟ در ضمن همین فرد یک نیروی قراردادی هستند؟ و نیروی قراردادی نباید در پست های حاکمیتی قرارداد؟ و این یک نوع تخلف اداری هست؟ که ایشون در زمان تصدی فرمانداری پارس آباد مرتکب شده است؟
ارسال نظر