تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30290
تاریخ انتشار: ي, 1397/07/01 - 18:15
‍ دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان در تجمعي اعتراض آميز، اقدام تروریستی روز گذشته اهواز را محکوم كردند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، کارمندان، اساتید، بسیج دانشجویی، روسای واحدهای دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی واحد پارس آباد مغان با تجمع در محوطه اين دانشگاه، حمله تروریستی روز گذشته در رژه هفته دفاع مقدس اهواز که به شهادت ۲۵ نفر و زخمی‌شدن تعداد زیادی از هموطنان منجر شد را محکوم کردند.

در اين تجمع كه در جوار یادمان شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامي پارس آباد برگزار شد، تجمع كنندگان طي بيانيه اي اعلام كردند:

حادثه تروریستی تلخ و تاسف بار اهواز که توسط تروریست های کوردل در اولین روز هفته دفاع مقدس انجام و منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد را به شدت محکوم کرده و ضمن تسلیت به خانواده این شهداى والامقام، برای همه مجروحان این حادثه شفای عاجل از خداوند مسئلت می نماییم.

قطعاً اینگونه اقدامات بزدلانه نمی تواند هیچ گونه آسیبی به اتحاد و همدلی ملت شریف و ولایت مدار ایران، تمامیت ارضی کشورمان و نیروهای یکپارچه مسلح و جان بر کف وارد کند و مردم ایران اسلامى مانند همیشه با اتحاد مثال زدنی خود دشمنی معاندان را خنثی خواهند کرد تا دشمنان قسم خورده ایران و استکبار و دست نشانده های آنان در رسیدن به اهدف شوم خود ناکام بمانند.

در اين تجمع كه فرمانده ناحيه مقاومت بسيج و مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهرستان پارس آباد نيز حضور داشتند، تجمع كنندگان، خواستار اشد مجازات برای عوامل این حادثه شوم تروریستی شدند.

///

///

////

////

///

//

///

انتهای پیام/

ارسال نظر