تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30196
تاریخ انتشار: ج, 1397/06/09 - 17:44
رزمایش محمد رسول الله(ص) 2 از صبح روز جمعه با رمز یا «رسول الله» و همزمان با ساير شهرهاي استان اردبيل در شهرستان مرزي پارس آبادمغان آغاز شد.

به گزارش آران مغان، رزمایش محمد رسول الله (ص) 2 از صبح روز (جمعه) با اعلام رمز یا «رسول الله» توسط سردار مستعد جانشين فرماندهي سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبيل آغاز شد.

با آغاز رزمايش محمد رسول الله 2 در استان، اين رزمايش در پارس آبادمغان مغان نيز با حرکت گردان های بیت المقدس از محل مسجد امام خميني(ره) نیروها با همراهی امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان به سمت میعادگاه نماز جمعه در قالب گردانهای بیت المقدس و گروههاي جهادي برگزار شد.

////

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در خطبه هاي قبل از نمازجمعه اين شهر هدف از برگزاری رزمایش در مرحله اول را ارتقاء توان و آمادگی رزم گردان بسیج٬ ایجاد امید و نشاط برای نیروهای وفادار و انقلابی و نشان دادن اقتدار بسیج و ایجاد یاس و ناامیدی برای دشمنان عنوان کرد و افزود: در مرحله دوم این رزمایش گروه های جهادی بسیج سازندگی جهت کمک به مردم در عرصه های مردم یاری٬ بهداشتی و فرهنگی به مناطق محروم این شهرستان اعزام می شوند.

///

سرهنگ پاسدار حسن نوري از اعزام  ۲۵ گروه جهادی برای ارائه خدمات پزشکی، سازندگی و محرومیت زدایی به روستاهاي محروم شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: در رزمايش تاكتيكي محمد رسول الله 2 پارس آباد كه در منطقه عمومي شهرك آيت اله غفاري برگزار مي شود 3 گردان بيت المقدس توان رزمي خود را به نمايش خواهند گذاشت.

وي با بيان اينكه اين رزمايش به یاد رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و اعزام سپاهیان حضرت محمد (ص) به جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس، برگزار مي شود، تصريح كرد: این رزمایش نشانگر اتحاد، همدلی و اقتدار بسيجيان به تمام جهانیان بوده و بسیجیان شهرستان پارس آباد نيز با حضور خود قدرت و آمادگيشان را به رخ دشمنان خواهند كشيد.

////

گفتني است، آيين بدرقه بسیجیان گردان بیت المقدس و گروه هاي جهادي بعد از اقامه نماز عبادي سياسي جمعه از میعادگاه مصلي امام خميني (ره) پارس آباد با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و نمازگزاران اين شهرستان به محل رزمایش واقع در منطقه عمومی شهرک شهيد آیت الله غفاری برگزار شد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر