تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29365
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/05 - 11:52
از نخستین ساعت آغاز توزیع اقلام تنظیم بازار در پارس آباد فروشگاه رفاه مملو از صف های طولانی شهروندان برای اخذ سبد کالایی شده است.

به گزارش آران مغان، با شروع طرح توزيع اقلام تنظیم بازار، این روزها فروشگاه زنجيره اي رفاه در پارس آباد با ازدحام مردم از اقشار مختلف پیر و جوان، زن و مرد در پشت درهای بسته همراه است به گونه ای که هر کس سعی دارد گوی سبقت را از بین جمعیت برده و نخستین فرد در گرفتن سبد کالا باشد.

در اين طرح، برنج هندی ۱۱۲۱ به قیمت ۵ هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی آن ۵۶ هزار تومان، نوع دیگری از برنج هندی نیز به قیمت هر کیلوگرم ۲ هزار و ۶۰۰ تومان و هر کیسه آن ۲۶ هزار تومان و برنج تایلندی هومالی به قیمت هر کیلوگرم ۳ هزار و ۹۰۰ تومان و هر کیسه ۱۰ کیلویی ۳۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.

اقلام طرح تنظیم بازار شب عید كه با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار کشور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود بيشتر براي جلوگیری از افزایش ناگهانی قیمت در سطح بازار در آستانه عيد نوروز انجام مي شود.

هر چند اين طرح موجب ايجاد صف‌های طولانی مردم در فروشگاههاي توزيع كننده اقلام از جمله در پارس آباد شده است اما قیمت متوسط این اقلام به نسبت بازار باعث شده تا بخشي از دغدغه عموم مردم از بابت گراني در آستانه عيد كاسته شود.

شهروندان پارس آبادي می توانند این اقلام را از فروشگاه زنجيره اي رفاه و يا فروشگاههايي که از طریق نصب بنر مشخص شده اند تهیه نمایند.

///

///

////

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر