///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29284
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/22 - 12:32
مردم مرزی پارس آباد مغان همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام، رهبری و انقلاب به نمایش گذاشتند.

به گزارش آران مغان، مردم انقلابی شهرستان مرزی پارس آباد مغان با حضور بی نظیر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حماسه ای بزرگ خلق کردند.

مردم خطه مرزی پارس آباد مغان همانند سایر نقاط کشور از ساعات ابتدایی صبح امروز برای شرکت در این جشن خود را آماده کرده و با در دست داشتن پرچم سه رنگ و زیبای ایران در میدان سپاه این شهر حضور یافته بودند.

سردی هوا هم نتوانست مانع از حضور گسترده، باشکوه و با بصیرت مردم پارس آباد برای نمایش حمایت و پشتیبانی خود از این انقلاب و نظام، صلابت و اقتدار شود.

///

همه آمده بودند از کوچک و بزرگ تا پیر و جوان، زن و مرد، آمده بودند تا همانند ۲۲ بهمن تمام سال های گذشته به دشمنان ایران و نظام مقدس اسلامی نشان دهند به هر میزان که مشکل و سختی های اقتصادی، بیکاری و معیشتی وجود داشته باشد ولی این شیرمردان و شیرزنان هیچگاه پشت انقلاب و رهبری خود را خالی نکرده و همانند سال ۵۷ هنوز برای انقلاب، نظام و رهبری خود جان می دهند.

///

مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و روحانیت نیز در کنار مردم در این حضور ماندگار و گسترده و با شکوه حضور داشتند تا نشان دهند مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی هر دو به دنبال اعتلا و پایداری این نظام هستند و دشمن نمی تواند میان مردم و مسئولان فاصله ایجاد کند.

///

«مرگ برامریکا»، «مرگ براسرائیل»، «مرگ برمنافق»، «22 بهمن یوم الله یوم الله» شعارهایی بود که همه با مشت های گره کرده فریاد می زنند.

در مسیر راهپیمایی مردم را می‌دیدیم که به صورت انفرادی یا گروهی با در دست داشتن پلاکارد‌ها و پرچم‌های سه رنگ ایران به سوی مسیر اعلام شده می‌رفتند.

///

امروز شاهد حضور همگان در این راهپیمایی باشکوه بودیم؛ از خردسالانی که با والدین به تظاهرات آمده اند تا بزرگسالان و مردان دنیادیده و نیز، نسل جوانی که با سلیقه‌ها و هنرنمایی‌های مختلف، به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنند و بر تحقق شعار‌های انقلاب تاکید دارند.

هرکس به نوعی سعی در نشان دادن ارادت خود به این انقلاب و این خاک داشت. عده‌ای با پوشیدن کفن و شعار «جانم فدای رهبر» و بودند افرادی که با گذشتن از جان خود در جنگ هشت سال دفاع مقدس به درجه رفیع جانبازی نائل شده بوند، اما با تمام توان آمده بودند؛ و بسیار لبخند‌ها برای شادمانی از این پیروزی.

///

///

زیر سایه این پرچم باز هم این روز را جشن خواهیم گرفت، این را مردی از جنس انقلاب با در دست گرفتن چتر پیروزی می‌گفت؛ و پدری از نسل امروز که باید رسالت خود را برای شناساندن این انقلاب به فرزندش تمام می‌کرد.

///

مردم ما در هر شرایطی کمک به همنوع را فراموش نخواهند کرد. با دیدن این همه همبستگی به ایرانی بودن خود بالیدم. مردم پارس آباد امروز چهلمین بهار آزادی را باشکوه هر چه تمام‌تر گرامی داشتند.

///

///

درود بر این همه همت و غیرت، سلام بر این اقیانوس شرف و افتخار و سربلند باد ایران و ایرانی و انقلاب شکوهمند اسلامی آنان.

گزارش: مرتضی بری

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر