تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29265
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 15:47
در هفتمين روز از دهه فجر با حضور معاونان استاندار اردبيل از 73 پروژه عمرانی، خدماتی و اقتصادي با اعتباری بيش از 126 میلیارد تومان در پارس آباد پرده برداری شد.

به گزارش آران مغان، ظهر امروز (چهارشنبه) و همزمان با هفتمين روز دهه فجر با حضور معاونان استاندار اردبیل، مدیران کل آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، گاز، شهرکهای صنعتی استان و جمعي از مسئولان شهرستاني از 73 طرح و پروژه مهم عمرانی، خدماتی و اقتصادي شهری و روستایی شهرستان پارس آباد با صرف هزینه بيش از 126 میلیارد تومان رونمایی شد.

بهره برداری از جایگاه سوخت و سی ان جی مهديزاده در زميني به مساحت 3500 متر مربع با سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد تومان، کلنگ زنی پروژه خط انتقال گاز به ناحیه صنعتی 100 هکتاری مغان و مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه آبیاری تحت فشار اراضی پایاب سد عمارت در شرق و غرب دره رود به وسعت 4 هزار و 200 هکتار و اراضی خالص 3 هزار و 700 هکتاری از جمله این پروژه ها بود.

گفتني است، معاونان هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبيل در بدو ورود به پارس آباد مغان در گلزار شهداي اين شهر حضور يافته و به مقام شامخ شهدا اداي احترام كردند.

////

////

////

////

///

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر