///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29262
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 11:30
زیرگذر شهر اسلام آباد مغان یکی از پروژه هاي اشتباهی بود كه نزدیک 250 میلیون تومان برای آن هزینه شد و در آخر هم بدون کوچکترین دستاوردی با خاك و شن پر شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، این زیرگذر كه قرار بود مخاطرات جاده ای مسیر شهر اسلام آباد را به میزان چشمگیری کاهش داده و محلي براي عبور دانش آموزان شود پنج سال پیش در دوره نماينده قبلي مجلس و شوراهای قبلی و قبل از شهر شدن اسلام آباد انجام گرفت و در واقع یکی از پروژه های اشتباهی بود كه عمليات آن در سال 90 شروع شد.

این طرح که به گفته کریمی فرماندار سابق شهرستان پارس آباد در خیابان اصلی شهر اسلام آباد اجرا و با افتتاح آن مخاطرات جاده ای در این مسیر به میزان چشمگیری کاهش یافته و سال 92 افتتاح شود که یک میلیارد و 300میلیون ریال برای آن هزينه شد که خبر از اشتباه بودن طرح و غیر قابل اجرا بودن این زیر گذر همه را شوكه كرد!

اين در حالي است كه ناصر نصيري كه سال 93 فرماندار شهرستان پارس آباد بود در خصوص راکد ماندن پروژه پل زیرگذر بخش اسلام‌آباد که برای احداث آن بیش از 250 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، از شهردار و بخشدار این این شهر بشدت انتقاد کرده و خواستار برطرف شدن مشکل این طرح شده بود!

اين زیرگذر نه تنها به سرانجام نرسيد، بلكه طرحی که قرار بود روزانه باری از ترافیک و مخاطرات جاده ای هزاران دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین از شهر اسلام آباد مغان کاسته و نیازهای مهم اهالی را برطرف کند، این زیرگذر جور همه حیف و میل بیت المال و خسارت مسببان این پروژه غلط را به جان خریده و با خاك و شن پر شد تا عملا زيرگذری به نام اسلام آباد در صحنه روزگار مغان وجود نداشته باشد.

 

کلنگ زنی و اجرای پروژه زیرگذر اسلام آباد مغان از سال 90 تا 92

///

///

///

******
ادامه عملیات اجرای پروژه در سال 93 به بعد!

////

///

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر