///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28738
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/26 - 20:24
بعد از 31 سال پیکر مطهر شهید حبيب اسلامي عصر امروز با حضور پرشور مردم شهرستان بيله سوار تشییع و در آرامگاه ابدی‌اش آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار آران مغان، شهرستان مرزي بيله سوار عصر امروز (جمعه) میزبان مردی از تبار نور بود که بعد از 31 سال فراق دوباره به زادگاهش بازگشت و با شکوه بر شانه‌های مردم شهرش که سال‌ها منتظرش بودند، نشست.

امروز هزاران عاشق و دلباخته راه شهیدان آمده بودند تا پیکر مطهر یادگاری از عمليات حاج عمران را تا آرامگاه ابدی‌اش بدرقه کنند.

///

امروز همزمان با 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر خوبی‌ها حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت سبط  اکبرش امام حسن مجتبی(ع)  یک بار دیگر  عطر شهادت در آسمان شهر  بيله سوار پیچید و خیل مشتاقان راه امام و شهدا با حرکت دستجات عزاداری و فریادهای از جنس نور صحنه‌هایی از همدلی و انسجام را آفریدند.

مردم شهیدپرور شهرستان بيله سوار با استقبال با شکوه خود در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید حبيب اسلامي که بعد از 31 سال به شهرش باز گشته بود صحنه‌های از عشق و ارادت خود را به اهل بیت رسول الله(ص) و شهدای هشت سال دفاع مقدس نشان دادند.

//

امروز صدای شکستن بغض‌های در گلو مانده و نوای ناله‌های انتظار به گوش می‌رسید، دیگر انتظارها به پایان رسید و مردم بيله سوار با فریاد یا حسین (ع) و نوای کجایید ای شهیدان خدایی بلاجویان دشت کربلایی و... پیکر مطهر شهید اسلامي را تا آرامگاه ابدیش بدرقه  کردند.

امروز زن و مرد، مسئول و غیر مسئول و اقشار مختلف مردم با حضور در تشییع پیکر مطهر شهید سنگ تمام گذاشتند و یکی از بزرگترین افتخارات بيله سوار را یک بار دیگر رقم زدند.

///

در این مراسم که با عزاداری پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) همراه بود مردم شهیدپرور بيله سوار پیکر پاک و مطهر شهید تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس را از میدان مصلي بيله سوار تا محله باباش تشییع کردند.

در ادامه امام جمعه شهرستان بيله سوار حجت‌الاسلام قياسي بر پیکر مطهر شهید نماز خواند.

///

 بعد از مراسم تشییع پیکر مطهر شهید اسلامي برای خاکسپاری به گلزار شهداي محله باباش بيله سوار منتقل شد تا در کنار همزمان شهیدش آرام گیرد.

 گفتنی است، شهید حبيب اسلامي از شهدای هشت سال دفاع مقدس است که در سال 1365 در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

///

مراسم ختم اين شهید فردا شنبه با حضور خانواده معظم شهيد، مسئولان استاني و شهرستانی، خانواده‌های شهدا و اقشار مختلف مردم از ساعت 10 تا 12 ظهر در مسجد جمعه شهر بيله سوار برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر