///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28066
تاریخ انتشار: ش, 1396/05/28 - 10:29
افزایش روزافزون حوادث سقوط خودرو به کانال‌های آب کشاورزی شهرستان پارس آباد مغان اين روزها به يك سريال تکراری تبديل شده است.

به گزارش آران مغان، افزایش روزافزون حوادث سقوط خودرو به کانال‌های آب کشاورزی شهرستان پارس آباد مغان اين روزها به يك سريال تکراری تبديل شده است و اين روند سقوط آزاد به كانال هاي آب همچنان ادامه دارد.

با توجه به اینکه در این مناطق، اراضی کشاورزی بسیاری وجود دارد، کانال‌های آبیاری فاقد حفاظ در این مناطق ایجاد شده است و مخصوصا کانال‌های آب موجود در جاده كه اصلاح نمی‌شوند و تصادفات در این نقاط بسیار زیاد است.

با اينكه سقوط به داخل کانال آب، تاکنون حوادث فراوانی را موجب شده است و هر از گاهي شاهد داغدار شدن خانواده ها در این اتفاقات هستیم اما متاسفانه هم چنان اقدامی از سوی مسئولین در جهت ایمن سازی کانال هاي حريم جاده صورت نگرفته است.

اين روزها آمار تصادفات سقوط خودرو در کانال‌ آب شهرستان پارس آباد مغان در حالي بالا رفته است كه نمونه آن سقوط پژو پارس، كاميون تانكر آب و پرايد و ... به كانال هاي آبي است كه طي دو، سه روز گذشته رخ داده است.

کانال های آب فاقد ایمنی در مسير جاده همواره آبستن حوادث مختلف هستند و این مسئله نه تنها در پارس آباد بلكه در منطقه مغان همواره یکی از دغدغه‌های اهالي بوده است، چرا که عدم آشنایی برخی رانندگان با مسیرهاي اين منطقه، همواره سلامتي شهروندان و مسافران را تهدید می کند.

 

//

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر