///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27981
تاریخ انتشار: ش, 1396/05/14 - 11:32
هوای پارس آباد مغان با ورود کاروان خادمان بارگاه امام رضا(ع) به همراه پرچم متبرک بارگاه با بوی خوش رضوی عطرآگین شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، آیین استقبال از خدام و حاملان پرچم حرم مطهر رضوی شب گذشته در شهرستان مرزي پارس آباد مغان برگزار شد.

در این آیین معنوی، صدها نفر از شیفتگان خاندان عصمت و طهارت در پارس آباد با حضور در مراسم استقبال از کاروان خدام حرم رضوی و پرچم گنبد امام رئوف عشق و ارادت خود را به خاندان اهل‌بیت(ع) به نمایش گذاشتند.

آیین استقبال از خدام بارگاه ملکوتی امام هشتم امام رضا (ع) همزمان با سالروز ولادت این امام همام در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید با حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، امام جمعه، معاون فرماندار، فرمانده سپاه و نيروي انتظامي، مسؤولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان و حضور پرشور مردم ولایتمدار پارس آباد مغان در مصلي امام خميني(ره) این شهر برگزار شد.

امام جمعه پارس آباد در این آیین ضمن عرض خیرمقدم به این کاروان اظهار داشت: حضور خادمان حرم مطهر رضوی و پرچم امام رضا (ع) در این شهر مایه خیر و برکت فراوان برای مردم شهرستان پارس آباد است.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سيدسعيد رشادي تصریح کرد: امام رضا (ع) به محبان و ارادتمندان خود نگاه و عنایت ویژه‌ای دارد و خدام حرم مطهر رضوی با حضور در شهرستان‌ها عطر و بوی امام رضا (ع) را به سراسر کشور منتقل می‌کنند.

قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع)، بیان فضائل و کرامات امام رضا (ع) توسط خدام حرم مطهر رضوی، تبرک جویی از پرچم بارگاه ملکوتی آستان قدس رضوی توسط مردم و توزیع نمك نذري از سوی آستان قدس در بین حاضران توسط خادمان حرم رضوی و برپايي ايستگاه صلواتي از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

 

///

///

///

////

///

////

///

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

ارسال نظر