///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26372
تاریخ انتشار: ي, 1395/10/26 - 00:17
هنرمند وارونه نویس پارس آبادی با نوشتن درخواستي وارونه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان پارس آباد، رئیس و کارکنان این اداره را شگفت زده کرد.

به گزارش آران مغان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد روز شنبه با یک درخواست عجيب از سوي هنرمند وارونه نویس پارس آبادی روبرو شد که تعجب رئيس، پرسنل و حتي مراجعه کنندگان به اداره ارشاد پارس آباد را در پي داشت.

عابدین مستانه هنرمند وارونه نویس پارس آبادی که این روزها با خطاطي وارونه اش بیشتر مورد توجه سایت های خبری و کانالهای مجازی قرار گرفته است این بار برای برپایی نمایشگاه خوشنویسی (وارونه نویسی) طي درخواستي كه بصورت وارونه نوشته شده بود به رئیس اداره ارشاد شهرستان پارس آباد تقديم کرد.

جالب است که این درخواست وارونه، مورد توجه غریب منوچهری رئیس اداره ارشاد پارس آباد قرار گرفته و در دفتر دبیرخانه این اداره به ثبت رسیده، و به گفته منوچهری تا به حال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تا كنون شاهد چنین درخواستی نبوده است.

این‌ هنرمند پارس آبادی علت کارش را ارج نهادن به فرهنگ هنر و هنرمند و به نوعی تقدیر از خدمات رئیس هنرمند و خلاق اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد و‌ بها دادن به نمایشگاه و آثار خود که خطاطی وارونه بوده و قرار است طي هفته هاي آتي برپا شود، عنوان کرد.

وارونه نويسي شعر معروف 'علی ای همای رحمت' و اجراي خطاطي زنده به سبك شكسته وارونه بطوري كه با دست راست جمله صحیح و همزمان با دست چپ نیز جمله وارونه آن را نوشتن و همچنین تسلط کامل به نوشتن به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت وارونه با هر دو دست و برعکس از خلاقيت هاي هنري 'عابدين مستانه' اين هنرمند خوش ذوق پارس آبادي است.

 

درخواست وارونه

 

درخواست صحيح

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر