///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22106
تاریخ انتشار: د, 1394/10/07 - 17:20
پس از 30 سال دوری تيم کشت و صنعت و دامپروی مغان از ورزش شهرستان پارس آباد، اين تيم دوباره پا به عرصه میادين فوتبال گذاشت.

به گزارش آران مغان، سال های نه چندان دور بود که شرکت کشت و صنعت دامپروی مغان به مدیریت عيسي کلانتری تیمی قدرتمندی متشکل از جوانان منطقه در این استان که نام نشانی برای خود داشت تشکیل داد. در آن زمان آنقدر از اين تیم حمایت و پشتیبانی شد که حتی  تیم های مطرح استان بازی در مقابل کشت وصنعت مغان را برای خود یک افتخار می دانستند.

حمایتها و پشتیبانی قدرتمند مديريت کشت و صنعت و دامپروی مغان در آن دوران و بازيهاي خوب تيم باعث شد رفته رفته بر آوازه فوتبال كشت و صنعت مغان افزوده شود و کار به جایی رسید که تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان اردوی چند روزه برپا کند و با تیم رویایی آن دوران کشت وصنعت نیز یک بازی تدارکاتی برگزار كند.

حال پس از گذشت چندین سال از آن دوران طلایی، اين تيم ريشه دار اين روزها با حمايت محمدي رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت کشت وصنعت و دامپروی مغان آرزوی چندین ساله اهالي فوتبال دوست این منطقه را براي داشتن تيمي قدرتمند زنده كرده و نام تيم کشت و صنعت مغان در فوتبال استان را پس از 30 سال دوباره بر سر زبانها انداخته و خاطره آن دوران طلایی را برای علاقه مندان به فوتبال پارس آباد زنده کرده است.

اين در حالي است كه روز جمعه تیم فوتبال کشت وصنعت مغان در اولین هفته مسابقات فوتبال لیگ برتر استان گام محکمی برداشت و با شکست نسیم فولاد اربیل اولین سه امتیاز خود را كسب کرد.

در این بازی که به میزبانی تیم فوتبال کشت و صنعت مغان برگزار شد این تیم توانست نسیم فولاد اردبیل را با گل های محمد تقی گلدسته (دقیقه ۵۲) و سعید آقانژاد (دقیقه ۸۳) شکست دهند.

علیرضا اصغری سرمربی تیم فوتبال کشت و صنعت مغان پس از پایان بازی به خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه هفته اول بازیها بود و هیچ شناختی از حریف نداشتم نیمه اول بازی را محتاطانه شروع كرده و سعی کردیم کنترل بازي را در دست گرفته و از موقعیت های بوجود آمده نهایت استفاده را ببریم و در انجام این کار به نظرم موفق عمل کردیم كه نتیجه آن ایجاد چندین موقعیت بود که در مقابل دروازه حریف ایجاد شد.

سرمربی تیم فوتبال کشت و صنعت مغان با بيان اينكه در نیمه دوم بازی با شناختی که از تیم حریف پیدا کردیم ارنج تیم را تغییر داده و در ادامه كنترل بازي را در دست گرفتيم، افزود: اعتماد به جوانان و خود باوری تيم باعث رقم خوردن اولين برد ما در ليگ دسته استان اردبيل شد.

وي، اقدام مدیر عامل کشت و صنعت مغان در خصوص حمایت همه جانبه از ورزش فوتبال را یک اقدام هوشمندانه دانست و خاطرنشان كرد: سرمایه گذاری در ورزش فوتبال یک نوع ایجاد شور نشاط در جامعه و بخصوص در بین جوانان ايجاد كرده است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

ا اين يك تبليغ بيش نيست در كشت و صنعت تيم وجود ندارد بلكه يك نوع امتياز گيرى است

امیدواریم از تمام پتانسیل شهرستان استفاده بشه تا با حضوری پر قدرت برای مغان افتخار آفرین باشه و باز امیدواریم آقای محمدی از تیم حمایت خوبی بکنند و بازیکنان و کادر فنی قوی تری به تیم تزریق کنند

حیف به اآن تیم محبوب و دوست داشتنی ان زمان کشت وصنعت که بازیکنانی همچون ذبیح اله(فردین)میرزازاده و مرحوم محمد جوان و...حضور داشتند..در اینجا یادی از بازیکن فقید کشت وصنعت مغان مرحوم محمد جوان داشته باشیم..روحش شاد ویادش برای همیشه گرامی باد

داداش حمايت از فوتبال كار را كار هوشمندانه نمى گويند اگر اينها كار هوشمندانه مى كنند شير روزانه كار خانه لبنيات را جهت بسته بندى براى ايجادكار دويتانشان به اردبيل نفرستند براى تجهيز كارخانه لبنيات مغان بكوشند .پرسنل شركت هرروز به انان ..عظم البلاء وروح الخفاء ........واليك يا رب ال مشتكى را مى خوانند.
ارسال نظر