///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29353
تاریخ انتشار: پ, 1396/12/03 - 18:45
با حضور لئونید کاپف روسی، بهنام شیری ملی پوش پارس آبادی و قهرمان پرتاب دیسک ایران اردوي يك ماهه تمريني خود را در شهرستان پارس آباد برپا كرد.

به گزارش آران مغان، لئونید کاپف مربی بهنام شیری هنگام ورود به شهرستان پارس آباد، شرایط آب هوایی پارس آباد و شبیه سازی با محل مسابقات آسیایی را دلیل انتخاب این شهرستان عنوان کرد .

کاپف افزود: بازی های آسیایی امسال در جاکارتای اندونزی برگزار خواهد شد که بهنام شیری را برای این مسابقه آماده می کنم و امیدوارم وی در این مسابقات نتیجه دلخواه را کسب نماید.

مربی روسی شیری شرایط بدنی و روحی روانی این ورزشکار را بسیار عالی توصیف کرد و تصریح کرد: افتخار می کنم که در کنار این قهرمان ارزشمند کار می کنم.

وی گفت: توانایی و استعداد بهنام شیری فراتر از آسیا است و شرایط برای حضور در مسابقات المپیک آینده هموار است که با تلاش و کوشش و جدیتی که در اردوها و مسابقات پیش رو نشان خواهد داد راه را هموارتر و آسانتر می کند .

به گفته کاپف با تمرینات اختصاصی و تغذیه مناسب در کمترین زمان ممکن شرایط ایده آل شیری برای حضور در بازیهای آسیایی مهیا خواهد شد.

گفتني است، تمرينات اين ملي پوش پارس آبادي به مدت يك ماه زير نظر مربي روسي در چمن استاديوم شهيد كلانتري پارس آباد برای حضور قدرتمندانه در بازیهای آسیایی 2018 جاكارتا در كشور اندونزي انجام مي شود.

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر