تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 8827
تاریخ انتشار: س, 1392/07/23 - 16:49
خیران پارس آبادی با اهدای گوسفند قربانی به کمک محرومان شتافتند
آران مغان: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پارس آباد از اهدای 30 راس گوسفند قربانی و 2 هزار کیلوگرم گوشت قرمز توسط خیرین این شهر خبر داد.

صمد کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با پايگاه خبري آران مغان، افزود: گوسفندهای هدیه شده از سوی خیرین پارس آبادی پس از ذبح در میان خانواده های محروم زیرپوشش حمایت کمیته امداد این شهر توزیع می شود.

وی گفت: علاوه بر اهداء 30 راس گوسفند و 2 هزار کیلوگرم گوشت قرمز توسط خیرین پارس آبادی، یک راس گاو نیز از سوی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برای قربانی در بین بیش از 2 هزار خانواده نیازمند و تحت پوشش نیز به کمیته امداد اهدا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) پارس آباد با بیان اینکه خیرین سرمایه ها و پشتوانه این نهاد هستند، ادامه داد: از اهالی خیر و نیکوکار پارس آباد که همیشه در امر یاری رساندن به خانواده های نیازمند پیش قدم بوده اند انتظار داریم مثل سال های گذشته در آستانه عید قربان نذوراتشان را برای توزیع در بین خانواده‌های نیازمند اهدا کنند.

اين مسئول اضافه كرد: دفاتر اين نهاد با اختصاص پايگاه‌هايي در سطح شهر به ويژه در اطراف محل‌هاي برگزاري نماز عيد سعيد قربان وجوه نقدي مربوط به ذبح گوسفند خيرین را دريافت كرده و گوسفند مورد نياز براي قرباني در روز عيد سعيد قربان را با استفاده از وجوه اهدايي تهيه، ذبح و گوشت آماده آن را در اختيار نيازمندان قرار مي‌دهد.

کریمی تصريح كرد: كميته امداد امام خميني(ره) پارس آباد از هموطنان نوعدوست كه در روز عيد سعيد قربان تمايل به ذبح كردن گوسفند داشته اما قادر به پرداخت كل هزينه آن را نيستند نيز خواسته تا با پرداخت هر ميزان از وجوه مورد نياز به پايگاه‌هاي اين نهاد در سراسر این شهر در اين امر خير و خداپسندانه شركت كنند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر