تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31393
تاریخ انتشار: د, 1398/05/14 - 23:09
به همت سپاه شهرستان پارس آباد و همزمان با سراسر کشور طرح تابستانی بسیج با عنوان جوانه‌های صالحین در شهرك آيت الله غفاري پارس آباد آغاز به فعالیت كرد.

به گزارش آران مغان، فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در بازدید از اردوهای جوانه های صالحین این شهرستان در شهرک آیت الله غفاری گفت: اين طرح با مشاركت پايگاه هاي مقاومت بسيج شهرستان پارس آباد در قالب ۱۲ پايگاه جوانه های صالحین در ۹ عرصه در طول ايام تابستان جهت غنی سازی اوقات فراغت بسيجيان اجرا مي شود.

سرهنگ حسن نوری هدف از اجراي اين برنامه را استفاده مطلوب از ايام تابستان، شناسايي و جذب حداكثري به بسيج، حفظ و انسجام گروههاي صالحين، ايجاد شور و نشاط در بين بسيجيان، فرهنگ سازي و ترويج نماز، پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي و تقويت روحيه انقلابي و معنوي در بين نوجوانان و جوانان عنوان كرد.

وي با بیان اینکه اين طرح در قالب برنامه هاي معرفتي و اردويي، ورزشی و فرهنگي، مهارتی، علمی و قرآنی جوانه های صالحين اجرا می شود، افزود: علاوه بر برنامه هاي ذكر شده، در راستاي اقتصاد مقاومتي و تحقق بخشيدن به شعار سال يعني رونق توليد برنامه هاي بازدید علمی برای نسل سوم و چهارم از تصفیه خانه آب شرب شهری، کارخانجات از جمله لبنیات، خوراک دام شرکت کشت و صنعت مغان از نحوه تولیدات ملی به حمایت و استفاده از کالاهای ایرانی تشویق می شوند.

گفتنی است، همزمان با آغاز طرح اردوهای جوانه های صالحین فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد از اردوی جوانه های صالحین پایگاه امام رضا (ع) حوزه قدس شهر مغانسر در شهرک ایت اله غفاری بازدید کرد.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر