تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31392
تاریخ انتشار: د, 1398/05/14 - 22:35
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تبریز گفت: با تلاشان غواصان اعزامی این سازمان جسد راننده کامیون غرق شده در رودخانه ارس پیدا شد.

به گزارش آران مغان، محمد قلیزاده در این خصوص اظهار کرد: با گزارش سقوط یک دستگاه کامیون به رودخانه ارس و درخواست امدادرسانی، روز گذشته تیمی از غواصان این سازمان جهت کشف فرد غرق شده به محل اعزام شدند.

وی افزود: در پی تلاش اعضا تیم اعزامی، پیکر بی جان راننده‌ این کامیون توسط غواصان آتشنشانی تبریز کشف شد.

مدیرعام جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز در تشریح این موضوع گفت: بامداد روز یکشنبه 13 مرداد (حدود ساعت دو و نیم شب) راننده کامیون بنز آکسور 10 چرخ که بار خود را تخلیه کرده و با جعبه‌های خالی گوجه در مسیر جلفا به پارس‌آباد در حال بازگشت بود، در اثر خواب‌آلودگی از مسیر منحرف شده و به داخل رود ارس سقوط می‌کند. 

وی با تاکید بر این‌که نیروهای امدادی به محض اطلاع در محل وقوع حادثه حاضر می‌شوند، افزود: کامیون موردنظر بعد از سقوط در آب، در 10 متری ساحل ارمنستان قرار می‌گیرد (با فاصله 50 متری از ساحل ایران) که غواصان بومی برای جستجوی راننده کامیون، به بررسی کابین کامیون پرداخته و اثری از پیکر راننده نمی‌یابند.

وی با تاکید بر این‌که در چنین سوانحی احتمال زنده ماندن فرد بسیار پایین بوده و به ندرت اتفاق می‌افتد، خاطرنشان کرد: در این رابطه عملیات جست‌وجو با تمامی توان ادامه داشت تا اینکه جسد غرق شده تنها سرنشین کامیون (راننده) که اهل پارس آباد مغان است بعد از گذشت سه روز جستجو (سه شنبه) 15 مرداد ماه کشف شد.

جاده مرزی جلفا به خداآفرین در ساحل رودخانه ارس، به دلیل کم عرض بودن جاده از یک سو و ترانزیتی بودن آن برای عبور کامیون‌هایی به مقصد ارمنستان و جمهوری آذربایجان از سوی دیگر، از جمله راه‌های ارتباطی حادثه خیز آذربایجان شرقی محسوب می شود.

///

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر