تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31343
تاریخ انتشار: س, 1398/05/01 - 00:54
فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد با حضور در منزل سه تن از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با آنها دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش آران مغان، علي علايي فرماندار پارس آباد به همراه سرهنگ حسن نوري فرمانده سپاه اين شهرستان امروز با حضور در منزل آزادگان سرافراز بهزاد محمدي، ميرزا علي آذر تكله و حاتم آذربين در پارس آباد، از رشادت‌ها و ایثار آنان در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تجلیل کردند.

فرماندار پارس آباد در این دیدارها، امنیت و آرامش امروز کشورمان را مدیون صبر و ایثار آزادگان دانست و تأکید کرد که مردم ما همیشه قدردان خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان سرافراز هستند.

علي علايي با تاکید بر اینکه ايثارگران الگو و مایه افتخار ما هستند، تصریح کرد: خانواده های معظم ایثارگران انسان‌های وارسته ای هستند که عزیزترین افراد خود با بی منت و ایثارگرانه در مسیر اعتلای کشور و تقویت اقتدار ملی تقدیم اسلام کردند.

در اين ديدارها، فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد نيز ضمن ‏تجلیل از ايثار و فداکاری این جانبازان یادآورشد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

سرهنگ حسن نوري افزود: وجود بابركت این عزیزان باعث زنده شدن ارزش ها و ياد و خاطره ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس است لذا خدمت به جانبازان داراي اجري عظيم در درگاه خداوند سبحان و افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.

در این دیدارها با تقدیم لوح سپاس از آزادگان سرافراز دوران جنگ تحمیلی از سوي سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد تجليل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر