تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31337
تاریخ انتشار: ش, 1398/04/29 - 02:10
امام جمعه موقت پارس آباد به لزوم پرطاخت حقوق معوقه کارگران شهرداری و توجه مسؤولان جهاد کشاورزی در خصوص ساماندهی و مدیریت وضعیت کشاورزان این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام صالح اسدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پارس آباد با اشاره به لزوم توجه مسؤولان جهاد کشاورزی به ساماندهی وضعیت کشاورزان شهرستان، اظهار کرد: کشاورزان زحمتکش شهرستان پارس آباد شبانه‌روزی در کشت محصولات خود تلاش می‌کنند اما هنگام برداشت حتی هزینه‌های خود را  نمی‌توانند تامین کنند که جهاد کشاورزی باید در این خصوص برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد.

وی با اشاره به حقوق معوقه کارگران شهرداری و بیمه‌هایشان، افزود: کارگران عزیز و زحمتکش شهرداری پارس آباد 9 ماه است حقوق نگرفته‌اند، حقوق معوقه کارگران باید اولویت اصلی شهرداری باشد.

امام جمعه پارس آباد در خصوص سد معبر در پیاده‌روها توسط برخی بازاریان این شهر، تصریح کرد: پیاده‌رو و خیابان متعلق به عموم شهروندان است و سدمعبر کردن در پیاده‌روها و خیابان‌ها تجاوز به حقوق دیگران است که از شهرداری انتظار می‌رود به این موضوع رسیدگی کند.

اسدی در خطبه اول نمازجمعه این هفته هم ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی، خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای جامعه تقوای الهی بوده و اگر در جامعه‌ای تقوای الهی باشد، فساد و مشکلات در جامعه نخواهد بود و تقوا زمینه‌ساز حل مشکلات مادی و معنوی آن جامعه است.
انتهای پیام/

ارسال نظر