تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31330
تاریخ انتشار: س, 1398/04/25 - 10:35
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل:
حفظ حریم راهها صیانت از سرمایه ملی
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: حفظ و نگهداری حریم راهها صیانت از سرمایه ارزشمند ملی است.

به گزارش آران مغان، عبدالله طباطبائی در دیدار با مدیرکل و معاونان اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان، مدیران شرکت ها و انجمن های حمل و نقل کالا و مسافر استان حمایت همه جانبه دستگاه قضائی از اقدامات راهداران دیار سبلان در حفاظت و صیانت از حریم راهها را یادآور شد و بر ایمن سازی محورها، حذف نقاط حادثه خیز، نظارت ویژه بر عملکرد شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر و رعایت قانون در حفظ حریم راهها تاکید کرد.

وی افزود: حضور مستمر گشتهای پلیس و راهداری در جاده های استان در کنار سایر اقدامات فرهنگ سازی رانندگی، هوشمند کردن جاده ها و بحث های زیرساختی باعث کاهش تلفات و تصادفات خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه برای رشد و توسعه همه جانبه استان اردبیل همه باید در میدان عمل با همه توان تلاش کنند افزود: تشکیلات قضائی استان در کنار سایر دستگاهها از سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال و رونق تولید حمایت می کند.

در این دیدار مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل نیز حفظ و نگهداری حریم راه را خط قرمز راهداری دانست و گفت: در سه ماه نخست سال جاری راهداران پرتلاش توانستند از 85 مورد تجاوز به حریم و ساخت و ساز غیرمجاز با قاطعیت جلوگیری کنند.

علی رحمتی فعالیت 146 شرکت حمل و نقل کالا و مسافر در استان را خاطر نشان کرد و گفت: سالانه بیش از 3 میلیون 600 هزار تن کالا و حدود 2 میلیون نفر مسافر توسط ناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر جابجا می شود.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با قدردانی از حمایت های دستگاه قضائی و دادستانی اردبیل از اقدامات راهداران تصریح کرد: از 25 نقطه حادثه خیز شناسایی شده در محورهای مواصلاتی استان 8 مورد اصلاح شده،8 نقطه درحال اقدام است و 9 مورد دیگر نیز پس از ابلاغ اعتبار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ خبرگزاری صداوسیما

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر