تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31164
تاریخ انتشار: ج, 1398/03/03 - 16:42
مام جمعه شهر پارس آباد مغان گفت: خرمشهر مظهر مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

به گزارش آران مغان، سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد با اشاره به سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: خرمشهر مظهر مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

وی شهید حسین فهمیده را مظهر ارزش‌های دینی دفاع مقدس دانست و گفت: دشمن با سند ۲۰۳۰ می خواهد چنین ارزش‌هایی را در جامعه کم‌رنگ کند و مسؤولان باید در این خصوص هوشیار باشند.

امام جمعه پارس آباد تاکید کرد: وضعیت نامناسب حجاب در شهر موجب اعتراض اهالی پارس آباد شده که متولیان امر دقت لازم را باید در این‌خصوص داشته باشند.

وی با اشاره به 5 خردادماه روز نسیم مهر و حمایت از خانواده زندانیان گفت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از زندان خصوصا در ماه مهمانی خداوند اجر و پاداش فراوانی نزد خداوند متعال داشته و سبب کاهش بسیاری از صدمات و آسیب‌های اجتماعی جامعه نیز می‌شود.

رشادی با اشاره به وضعیت و مشکلات مردم در مسکن مهر افزود: از مسؤولان می خواهم به وضعیت مسکن مهر بیشتر توجه داشته و رسیدگی کنند.

وی درخصوص فضیلت شب های قدر، تصریح کرد: لیالی قدر بهترین فرصت برای طلب مغفرت گناهان است و مبادا از این روزها و شب‌ها غفلت کنیم.

انتهای پیام/فارس

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر