تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31103
تاریخ انتشار: س, 1398/02/17 - 13:10
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد مغان از نصب 420 تابلوی ایمنی در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، یوسف آذری در بازدید از محور پارس آباد اصلاندوز با اعلام این خبر گفت: در دو محور پارس آباد- زیوه و پارس آباد- سه راهی عزیزکندی 420 تابلو نصب شده است.

 
وی افزود: علاوه بر این در مسیرهای ذکر شده 130 تابلو نیز به دلیل فرسودگی تعویض شده است که در مجموع می تواند منجر به کاهش تصادفات و ارتقا ایمنی جاده ها باشد.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد ادامه داد: همچنین در محور پارس آباد - زیوه از روستای آقامحمد بیگلو تا خروجی زیوه به طول 15 کیلومتر نسبت به رفع افتادگی شانه با مصالح مرغوب اقدام کردیم.
 
آذری گفت: در عین حال نسبت به آزادسازی حریم راه ها از پارس آباد تا سه راهی عزیزکندی به طول 15 کیلومتر اقدام شده و ادامه مسیر هم در حال انجام است.
 
وی افزود: همچنین آزادسازی حریم راه روستای سرودلو به امیرخان لو به طول 10 کیلومتر (طرفین جاده) با دستور مقام قضایی و عوامل نظامی و انتظامی انجام شده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت: لکه گیری راه اصلی از پارس آباد به زیوه و از سربند به اصلاندوز به طول 110 کیلومتر انجام شده و ادامه مسیر در حال انجام است.
 
به گفته آذری، مجموع اقدامات و ارتقا ایمنی محورها در کاهش تصادفات موثر بوده و در فروردین ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 75 درصد با کاهش تصادفات مواجه هستیم.
///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر