تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30993
تاریخ انتشار: د, 1398/01/19 - 11:46
فرماندار شهرستان پارس آباد هم گفت: با توجه به شدت گرما و میزان رطوبت در منطقه تعرفه برق پارس آباد مغان باید گرمسیری محاسبه شود.

به گزارش آران مغان، علی علایی روز دوشنبه در نشستی با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل، دمای هوای پارس آباد را غیر قابل مقایسه با مناطق گرمسیری جنوب کشور دانست و اظهار داشت: شدت گرما و میزان بالای رطوبت در شهرستان پارس آباد قطعی و کاهش فشار برق در فصول گرم سال را غیر قابل توجیه و غیرمنطقی کرده است.

وی لزوم توجه به شهرستان پارس آباد در حوزه برق را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: دیدگاه مدیران برق استان باید فراتر از سایر شهرهای استان بوده و با دیگر مناطق استان یکسان نگری نشود.

علایی، افت فشار در شهرستان پارس آباد را از مشکلات مهم در حوزه برق عنوان کرد و افزود: برنامه ریزی و مدیریت برق استان تمهیدات لازم در خصوص نوسازی و تقویت شبکه برق و پست هوایی شهرستان پارس آباد را مورد توجه قرار دهد.

فرماندار شهرستان پارس آباد، تقویت پست 63 کیلوولت مسکن مهر و پست اجیرلو را ضروری دانست و گفت: رعایت اصول شایسته سالاری در گزینش مدیران استان و شهرستان رضایت مندی کامل مردم و مسئولان از مجموعه توزیع برق را بدنبال داشته اما با این حال برای رسیدن به نقطه ایده آل باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل نیز گفت: اهداف و شاخص های تبیین شده در استان در حوزه برق تحقق یافته و عملکرد مطلوب و موثری در این زمینه به ثبت رسیده است.

حسن محمدی با بیان اینکه در حوزه صنعت برق 23 درصد افزایش تولید داشته ایم، افزود: علیرغم تنگناهای مالی تلاش شرکت جلوگیری از قطعی و خاموشی برق و جلب رضایت مشترکین است.

وی با بیان اینکه بار مصرفی برق پارس آباد در فصول گرم سال بیش از حد مجاز بوده و عامل آن شدت گرمای هوا در این منطقه است، گفت: یکی دیگر از دلایل قطعی برق در این شهرستان خارج شدن نیروگاه برق آذربایجان از مدار تولید بوده و با تمهیدات اندیشیده شده این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خاطرنشان کرد که بحث کاهش تعرفه برق پارس آباد به منطقه گرمسیری در حال پیگیری است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر