تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30989
تاریخ انتشار: د, 1398/01/19 - 09:27
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از صدور کیفرخواست پرونده مدیر امور آب منطقه‌ای شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: در حال حاضر این پرونده به صورت ویژه در دستور کار دادگستری است و به زودی دادگاه تشکیل خواهد شد.

به گزارش آران مغان، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در گفت‎‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از صدور کیفرخواست پرونده مدیر امور آب منطقه‌ای شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: این پرونده با همکاری دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان و اداره کل اطلاعات استان اردبیل تشکیل و پس از تحقیقات کامل و جامع منجر به صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به دادگاه کیفری دو شد.

وی در تشریح این خبر گفت: این پرونده در مجموع ۹ متهم داشت که مدیر وقت امور آب منطقه‌ای شهرستان اردبیل با همکاری و مشارکت بعضی از اعضای دفتر و اشخاص عادی دیگر اقدام به دریافت رشوه، جعل پروانه‌های بهره‌برداری آب، افزایش غیرقانونی مجوز برداشت از چاه‎ها، دستکاری در پروانه‎های بهره‌برداری، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی تحت تعقیب قرار گرفتند.

دادستان اردبیل با تاکید بر برخورد قاطع و جدی با هرگونه فساد اداری گفت: دادستانی بدون اغماض با هرگونه فساد طبق قانون برخورد می‎کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر