تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30978
تاریخ انتشار: ج, 1398/01/16 - 18:30
امام جمعه پارس آباد گفت: از مسؤولان می خواهم بیش از پیش به مسئله ساماندهی بسترهای گردشگری پارس آباد مغان توجه کنند چرا که زمینه و بستر در این منطقه فراهم است.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد ضمن تقدیر از فرماندار و مسؤولان شهرستان به دلیل پذیرائی شایسته از میهمانان نوروزی اظهار کرد: از مسؤولان می‌خواهم بیش از پیش به مسئله ساماندهی بسترهای گردشگری پارس آباد مغان توجه کنند چرا که زمینه و بستر در این منطقه فراهم است و با مختصر توجه، شهرستان پارس آباد می‌تواند به قطب گردشگری شمالغرب کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به تحریم حساب هلال احمر توسط آمریکا گفت: این کار اوج  کینه و دشمنی آنان علیه ملت ایران اسلامی را نشان داد.

امام جمعه پارس آباد ادامه داد: دشمنان با ملت، توسعه و پیشرفت ایران مشکل دارند، لذا به آنان می گوییم روزی خواهد آمد که به حول و قوه الهی،  شما به ملت ایران،  محتاج خواهید شد.

رشادی افزود: ضایعه درگذشت تعدادی از هم وطنان در حادثه سیل اخیر کشور، موجب اندوه و تأثر همگانی شد، ضمن تسلیت این حادثه تأسف بار، می طلبد مسئولان و همه دستگاههای اجرایی هر کمکی که از دستشان برمی آید برای سیل زدگان انجام دهند.

خطیب نماز جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه در آستانه ماه شعبان، ماه غفران و رحمت الهی و ماه استغفار قرار داریم، افزود: هرکس در ماه شعبان بر پیامبر اکرم (ص) صلوات بفرستد در قیامت مورد شفاعت ایشان قرار می‌گیرد و هرکسی  سه روز از ماه شعبان را روزه بگیرد گناهان او تا آن لحظه مورد عفو قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به روز سلامت تصریح کرد: هم مسؤولان و هم مردم، باید موضوع سلامت را سرلوحه امور خود قرار دهند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر