تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30961
تاریخ انتشار: د, 1398/01/05 - 22:55
عملیات اجرایی نخستین و بزرگترین کارخانه تولید انواع پیچهای خودروی کشور در شهرستان کوثر استان اردبیل آغاز شد.

به گزارش آران مغان، این کارخانه در زمینی به وسعت 2 هکتار با 7هزار مترمربع زیر بنا در شهرک صنعتی شهدای کوثر احداث می شود.

حق شناس سرمایه گذار این کارخانه گفت: این کارخانه بزرگترین کارخانه تولید انواع پیچهای خودرو در کشور است که با سرمایه گذاری 90 میلیارد تومانی بخش خصوصی احداث شده و با بهره برداری از آن تا پایان سالجاری ضمن تامین نیاز صنایع مختلف کشور به پیچهای خودرو ، برای نزدیک به 500 نفر اشتغال مستقیم و 1500نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.
وی افزود: با بهره برداری از این طرح از خروج سالانه 30میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.
آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در مراسم آغاز کار این طرح گفت: با اجرای این طرح ما نخستین لبیک عملی را به شعار رونق تولید رهبر معظم انقلاب اسلامی سر دادیم ،مسئولان استان با حذف کاغذ بازیها در سریعترین زمان ممکن ،بیشترین تسهیلات رابه سرمایه گذاران ارائه می کنندوبا ادامه این روند واجرای شبکه پایاب سد گیوی شاهد رونق بیش از پیش کار وتولید در جنوب استان و مهاجرت معکوس اهالی این منطقه خواهیم بود.
بهنام جو استاندار اردبیل هم بابیان اینکه تمام مجوزهای لازم واختصاص زمین به این کارخانه در روزهای تعطیل عید نوروز انجام شده گفت: در استان اردبیل برای حمایت از سرمایه گذاران هیچ حد ومرزی وجود ندارد وتمامی دستگاههای اجرایی مکلفند در سریعترین زمان ممکن تسهیلات لازم را دراختیار سرمایه گذاران قرار دهند.

انتهای پیام/ خبرگزاري صداوسيما

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر