تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30923
تاریخ انتشار: چ, 1397/12/22 - 16:02
امام جمعه بیله‌سوار با حضور در بازار و به دست گرفتن پلاکارد، بازاریان را به رعایت انصاف دعوت و به صورت چهره به چهره با آنها گفت و گو کرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام اصغر جدايي، امام جمعه شهرستان بيله سوار كه در چندماه گذشته با اقدامات جهادي و مردمي خود و همراه با مردم اين شهرستان اقدامات بزرگي همچون؛ كمپين زيباسازي بيله سوار، امكان سخنراني بانوان در تريبون نماز جمعه، بازديد سرزده از گمرك بيله سوار و رسيدگي به وضعيت مسافران و رانندگان و... انجام داده، اين بار نيز در اقدامي مردمي در روزهاي پاياني سال به سراغ مغازه داران و بازاريان اين شهر رفته تا آنان را به رعايت انصاف و رعايت حق مردم دعوت نمايد.

وي كه در خطبه ها و گفت و گوهايش با رسانه ها تاكيد خاصي بر استفاده از ظرفيت هاي جوانان در عرصه هاي مختلف دارد به امام جمعه جوان پسند معروف گشته است. حجت الاسلام جدايي اولين امام جمعه اي بودند كه به كمپين «نوروز ساده» آيت الله عاملي، نماينده ولي فقيه در استان لبيك گفته و مردم بيله سوار را براي نوروزي بي تكلف دعوت كرده و ترغيب نمودند.

وي با درك خدعه هاي دشمن مبني بر ايجاد نارضايتي در مردم از طريق مشكلات اقتصادي در حركتي نمادين با در دست داشتن پلاكاردي با شعار «سودكمتر= بركت بيشتر» در بازار اين شهرستان حضور پيدا كرده و به صورت چهره به چهره با بازاريان به گفت وگو پرداخته و بر مراعات كردن حال محرومان تاكيد نمودند.

حجت الاسلام جدايي پلاكاردي در دست داشت كه بر روي آن نوشته شده بود: «بازاريان عزيز و محترم؛ رعايت حال محرومان وظيفه مسلماني ماست. سودكمتر - بركت بيشتر» 

وي در اين باره مي گويد: در راستاي حمايت از محرومان ديداري با بازاريان عزيز انجام دادم و با اين عزيزان گفت وگو كردم و از آنان خواستم تا با رعايت انصاف براي رعايت حال مردم در اين شب ها و روزهاي پاياني سال سود كمتري را مدنظر داشته باشند كه قطعا بركتي براي كسب و كار آنها خواهد بود.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر