تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30917
تاریخ انتشار: س, 1397/12/21 - 16:23
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل به عنوان چهره سال فضای مجازی استان اردبيل انتخاب شد.

به گزارش آران مغان، در دیدار عوامل اجرایی گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی به عنوان چهره سال فضای مجازی در استان اردبیل انتخاب شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل شامگاه دیروز در دیدار با عوامل اجرایی گردهمایی فعالان فضای مجازی و اولین جشنواره تولیدات تخصصی دیجیتال بسیج دراستان اردبیل اظهارداشت: امروز دشمنان در فضای مجازی به دنبال قوم گرایی و تفرقه افکنی در کشور هستند که باید در مقابله با این توطئه های دشمنان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مقابله شود.

آیت الله سید حسن عاملی با قدردانی از عوامل اجرایی اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج تصریح کرد: امروز نقش آفرینی بسیج در تمامی عرصه های بسیار ارزشمند و ستودنی است و امیدورایم در آینده شاهد فعالیت های چشمگیر و تأثیرگذار نیروهای انقلابی بسیج در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باشیم.

وی با اشاره به اینکه تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید بصورت منسجم و تخصصی افزایش یابد افزود: اگر ما نتوانیم با تولید محتوایی تخصصی فضای مجازی را پر کنیم، دشمنان با تولیدات شبهه افکنانه و تفرقه افکنان خود این فضا را پر خواهد کرد.

امام جمعه اردبیل گفت: تمامی فعالیت های ما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید از یک خروجی مهم و ویژه ای برخوردار باشد و برای رسیدن به این هدف مهم عزم جدی همه نیرو های انقلابی بسیج را در این فضای بحرانی امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را می طلبد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان اردبیل هم در این جلسه گفت: فعالان سایبری بسیج با روحیه انقلابی تمامی توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

قاسم محمدزاده اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، فضای مجازی بسیج در سال 98 اجازه نخواهد داد فتنه آفرینان به دنبال آشوب و تفرقه افکنی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باشند.

وی با اشاره به اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی افزود: این همایش تنها برای اعلام موجودیت این قشر انقلابی جوان در فضای مجازی بود.

محمدزاده تصریح کرد: فعالان فضای مجازی بسیج بصورت تخصصی و با روحیه انقلابی آماده مقابله با هرگونه تهدیدات دشمنان در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی هستند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان اردبیل خاطرنشان كرد: با ورود و فعالیت بسیج در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، این فضا را از هرگونه تهدیدات دشمنان خنثی و آن را به فضایی آرام و با امنیت برای جوانان و نسل جدید جامعه تبدیل خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر