تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30915
تاریخ انتشار: س, 1397/12/21 - 15:59
همایش تبیین گام دوم انقلاب اسلامی با حضور دانشگاهیان، حوزویان، فرهنگیان، فعالان فرهنگی مذهبی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم روز دوشنبه در دفتر امام جمعه پارس آباد برگزار شد.

به گزارش آران مغان، همایش تبیین گام دوم انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور مسؤولان و اقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات امام جمعه پارس آباد برگزار شد.

حجت الاسلام امام جمعه پارس آباد در اين همايش تقدير از بانیان این مراسم و حضور مردم اظهار کرد: خداوند در هر برهه زمانی در شکل‌های مختلف مردم را امتحان می‌کند که با عزم و اراده خود باید در این امتحانات سربلند باشیم.

حجت السلام سید سعید رشادي، گرانی، تورم و بیکاری را ساخته دشمنان انقلاب اسلامی دانست و افزود: با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری تمام چالش‌ها و بحران‌ها را پشت سر گذاشته و تمام قله‌ها را فتح خواهیم کرد.

در ادامه اين مراسمف حجت الاسلام روح اله پوراصل، استاد حوزه و دانشگاه به‌عنوان سخنران همایش تبیین گام دوم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در این بیانیه مقام معظم رهبری جوانان را به صورت ویژه مورد خطاب قرار می‌دهند، اظهار کرد: جوانان نقش مهم و اساسی در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی دارند و باید برای پیشرفت کشور برنامه داشته باشند.

وی ادامه داد: ایران به برکت انقلاب اسلامی و با داشتن رهبری فرزانه جزء 16 کشور برتر در عرصه‌های علمی و در برخی رشته‌ها هم جزء رتبه اول دنیا هستیم.

پوراصل تصریح کرد: ایران اسلامی در میان بحران و ناامنی دنیا جزء امن‌ترین کشورهای جهان است که این وضعیت تنها در سایه انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه به‌دست آمده است.

وي خاطرنشان كرد: بزرگترین سیاستمداران دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که مقام معظم رهبری دقیق‌ترین شخص در دنیا هستند که تحولات سیاسی دنیا را دقیق رصد می‌کنند که باید به خاطر نعمت بزرگ ولایت خداوند را شاکر باشیم.

////

انتهای پیام/ فارس

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر