تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30906
تاریخ انتشار: ش, 1397/12/18 - 20:55
بدهي تلنبار شده در شهرداري پارس آباد؛
سرپرست شهرداري: شهرداري پارس آباد ۱۸ میلیارد بدهي دارد
سرپرست شهرداری پارس آباد گفت: حدود ۱۸ میلیارد تومان شهرداری پارس آباد بدهکار است که از این مبلغ بیش از سه و نیم میلیارد تومان مربوطه به بدهی تامین اجتماعی این شهرستان است.

به گزارش آران مغان، احمد ملائی مطلق در اين خصوص اظهار کرد: حدود ۱۸میلیارد تومان شهرداری پارس آباد بدهکار است که از این مبلغ بیش از سه و نیم میلیارد تومان مربوطه به بدهی تامین اجتماعی  این شهرستان است که مابقی بدهکاری شهرداری به اداره دارایی و پیمانکاران است.

وی با بیان اینکه حقوق پرسنل و کارگران شهرداری معوقه ندارد، افزود: حقوق معوقه ۷۲ نفر از کارگران مربوط به پیمانکار است که با شهردار سابق، قرارداد داشتند و زمانی که بنده سرپرستی شهرداری را تحویل گرفتم بیش از ۹ ماه حقوق این کارگران عقب افتاده بود و ما توانستیم در این مدت کوتاه ۵ ماه از حقوق جاری و معوقه را پرداخت و یک ماه از حقوق معوقه این قشر زحمتکش را نیز در این هفته پرداخت خواهیم کرد.

احداث پروژه خانه محله با اعتباری 650 میلیون

سرپرست شهرداری پارس آباد از آغاز احداث پروژه خانه محله خبر داد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۵۰  میلیون تومان جنب پارک آراز در حال اجراست.

ملائی مطلق با اشاره به احداث کانال سرپوشیده محله آزادگان را که با  اعتباری ۲میلیارد تومان در مرحله نشر آگهی مناقصه است، توضیح داد: احداث ادامه خیابان شهید مطهری تا روبروی مخابرات نیز با اعتبار ۲میلیارد تومان در برنامه کاری و مرحله نشر آگهی مناقصه و شناسایی پیمانکار  قرار دارد.

تامین ۳۵۰ تن قیر رایگان

وی بر اخذ و تامین ۳۵۰ تن قیر رایگان  از محل اعتبارات بازآفرینی به شهرداری‌ اشاره کرد و افزود: علاوه بر این پی گیر اخذ ۲۵۰۰تن قیر رایگان برای سال جدیدیم که امیدواریم این مساعدت برای شهرداری‌ زودتر اتفاق بیفته تا بتوانیم وضعیت معابر شهری را اصلاح کنیم.

سرپرست شهرداری پارس آباد در خصوص پروژه شاخص احداث دریاچه مصنوعی واقع در شمالی ترین نقطه ایران چسبیده به تفرجگاه ساحلی ارس نیز گفت: با اجرای این پروژه قدم مثبتی در جهت تقویت اکو توریسم و گردشگری منطقه خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: با خرید یک دستگاه خودروی آتش نشانی جدید شاهد افتتاح و بهره برداری از آتش نشانی شماره ۲ در چند روز آتی خواهیم بود.

ملائی مطلق با اشاره به پی گیری و اختصاص زمینی جهت احداث ترمینال، میدان تره بار، بازار روز و پارکینگ کامیون های سنگین در پارس آباد گفت: در برنامه‌های ریزی های صورت گرفته برای آماده سازی و تکمیل پارک بانوان، تکمیل پارک ترافیک، زیر سازی معابر سطح شهر، پیاده رو سازی سطح شهر،احداث مسیر سلامت خ ستارخان و خ ۵۰ متری آدینه و بلوار شهید بهشتی، ساماندهی دستفروشان و ... اشاره کرد.

سرپرست شهرداری پارس آباد گفت: با جلب همکاران اداری و ۲ تا ۳ شیفته نمودن کار با فعالیت بیشتر، و ایجاد حسن اعتماد شهروندان درآمد شهرداری از منابع داخلی را بیش از ۴ برابر سال مشابه می باشد.

وي همچنين با اشاره به كاهش هزينه هاي شهرداري خاطرنشان كرد: در اين راستا شهرداری اقدام به خرید ۴ دستگاه کامیون نموده که در این راستا با حذف پیمانکاران حمل زباله و مصالح و آسفالت و کاهش هزینه ها با کارکرد دو شیفته اقدام شده است.

منبع: خبرگزاری موج

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر