تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30892
تاریخ انتشار: د, 1397/12/13 - 23:14
اسامی 199 نفر از داوطلبان حائز شرایط دعوت به مصاحبه (مرحله دوم) شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان منتشر شد.

به گزارش آران مغان، به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آگهی استخدامی شرکت کشت صنعت و دامپروری مغان می رساند که فرآیند مرحله دوم دعوت به مصاحبه و آزمون مطابق برنامه تنظیم شده از روز سه شنبه 15 اسفند به ترتیب اولویت انجام مي شود.

داوطلباني كه اسامي آنها جزوه دعوت شدگان به مصاحبه اعلام شده است مطابق برنامه زمان بندي شده در روز و ساعت و محل اعلام شده حضور يابند. بدیهی است عدم اطلاع و حضور در جلسه مصاحبه یا آزمون به منزله انصراف از فرآیند استخدام بوده و اعتراضات بعدی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

داوطلبین عزیز در روز حضور در مصاحبه جهت برخورداری از امتیازات مربوطه به کلیه اسناد و مدارک تحصیلی، شناسایی، گواهی سوابق کار، دوره های آموزشی، طرحهای پژوهشی و ... را به همراه خود داشته باشند.

یادآوری می شود، محل مصاحبه داوطلبان در اداره مرکزی قدیم (اداره مجتمع زراعت فعلی) مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان خواهد بود.

////

////

///

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
لیست داوطلبان حائز شرایط دعوت به مصاحبه (مرحله اول) شركت كشت و صنعت مغان منتشر شد

دیدگاه‌ها

آقا فقط خواهشا یکی بگه این دختران رو کجا ثبت نام کردن و چطوری و با چه بندی ثبت نام کردن.احساس میکنم بازم ثبت نام کشت و صنعت مغان روال قبلیش رو طی میکنه و همش پارتی ثبت نام میکنه. آقایانی که اومدین این صفحه دنبال اسمتون میگردین زیاد زحمت نکشین برین با همون ماموران سدمعبر دعوا کنین و یرالما سوغان خودتون رو بفروشین. بدون بند پ صاحب کار نخواهیم شد. یا علی یه جوان مغانی

سلام.از دوستانی که به مصاحبه دعوت شدن و مصاحبه شدن لطفا اطلاعاتی درمورد آزمون و مصاحبه بدن تا بقیه اماده تر باشن

لطفا زمان بکارگیری نیروی جدید روهم اعلام کنید

این ها همه کشک برای عوامم فریی هسستش نباید اجازه بدیم کشت و صنعتت رو غارت کنن اگه قراره بفروشن با قیمت هکتاری 8 میلیون به اقای بدهکار بانکی ما مردم مغان حاضریم از 100 میلیون بخریم هکتارشو این استخدام هم الکی هستش فقط مردم خام و عوام رو بخواب ببرند مملت مغان اگه نمایینده و صاحب نداره جلوشو بگیره خود مردم باید به پا مغان خیزند

سلام منکه ۵سال سابقه دارم لبنیاتی ولی بیمه ندارم تکلیف ما چی
ارسال نظر