تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30884
تاریخ انتشار: ش, 1397/12/11 - 16:19
دادستان انقلاب عمومی و انقلاب مشگین شهر از افزایش جانباختگان مصرف مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان به 2 نفر و مسموم شدگان نیز به 23 نفر خبر داد.

به گزارش آران مغان، طاهر رسولی روز شنبه با اعلام اين خبر گفت: یک نفر از جانباختگان زن است، ضمن اینکه یکی از مسموم شدگان هم بینایی خود را از دست داد.

او با بیان اینکه از شب گذشته مراجعه افراد به فوریت های پزشکی بیمارستان مشگین شهر در اثر مصرف مشروبات دست ساز آغاز شده، بیان کرد: مسموم شدگان مربوط به یک محفل و مراسم خاص نبوده و به صورت جداگانه به اورژانس مراجعه کرده اند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل نیز گفت: 2 اتوبوس آمبولانس از اردبیل و یک اتوبوس آمبولانس از پارس آباد برای ارایه خدمات درمانی و انتقال مسموم شدگان به بیمارستان های اردبیل راهی مشگین شهر شده اند.

مجید غریبانی افزود: بیمارستان های اردبیل برای ارایه خدمات درمانی به مسموم شدگان در آماده باش بوده و بالگرد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان نیز آماده عملیات امدادی است.
برخی منابع خبری می گویند که مشروبات دست ساز به احتمال از شهرستان اهر آذربایجان شرقی که هفته گذشته شاهد بروز اتفاق مشابهی بوده به مشگین شهر منتقل و به فروش رسیده است.

منبع: ايرنا

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر