تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30845
تاریخ انتشار: ي, 1397/11/28 - 22:28
رئیس سازمان بازرسی کل کشور:
واگذاری کشت و صنعت مغان فسخ مي شود + فيلم
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: شركت کشت و صنعت مغان به فردی واگذار شده که متاسفانه نه از نظر بودجه توان خرید شركت را داشت و نه تخصص و اهلیت لازم را.

به گزارش آران مغان، قاضي ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به تخلفات انجام شده در واگذار‌هایصورت گرفته به بخش خصوصی اظهار داشت: اداره کل ویژه سازمان بازرسی در زمینه خصوصی‌سازی ورود پیدا کرده و پرونده‌های سنگینی هم تشکیل داده‌ایم.

وی افزود: برای مثال در رابطه با دشت مغان هم پرونده‌ای تشکیل شد، دشت مغان 27 هزار هکتار است، قانون مشخص کرده باید واگذاری به افراد دارای اهیلت و سابقه فعالیت در زمینه مرتبط و دارای مناعت مالی در آن زمینه باشند، فردی که این دشت به آن واگذار شد در زمان واگذاری یک هزار و 350 میلیارد تومان به سیستم بانکی بدهکار بود.

رئیس سازمان بازرسی کشور تصریح کرد: سازمان بازرسی در این زمان ورود پیدا کرد و اجازه نداد، این واگذاری به شرکتی انجام شد که متاسفانه نه از نظر بودجه توان خرید دشت را داشت و نه تخصص و اهلیت لازم را، در این زمینه هم اقدام کرده و وارد شدیم، این قرار داد در حال فسق شدن بوده و پیگیری کرده و افرادی که در این زمینه تخلف کرده‌اند را رسیدگی قضایی می‌شوند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر