تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30801
تاریخ انتشار: چ, 1397/11/17 - 16:43
دادستان پارس آباد مغان از بازداشتگاه و مرکز اشتغال زندانیان اين شهرستان بازدید و در جریان نحوه اشتغال و مشكلات زندانیان قرار گرفت.

به گزارش آران مغان، امين رنجبر دادستان پارس آباد مغان با حضور در بازداشتگاه و مرکز اشتغال زندانیان این شهرستان از نزدیک و به صورت چهره به چهره مشکلات قضایی زندانيان را مورد بررسی قرار داد.

وی سپس از پروژه های اشتغالزایی مرکز اشتغال زندانیان شهرستان پارس آباد از جمله کارگاه پرورش گاوهاي گوشتي، طرح پرورش اردک و كارواش (ماشین شویی) و ساختمان در حال احداث بازداشتگاه اين شهرستان نيز بازديد كرد و گفت: با توجه به اینکه بیش از 50 درصد زندانیان زندان مشکین شهر را محکومین شهرستان پارس آباد تشکیل میدهد این موضوع اسباب زحمت برای خانواده زندانیان که جهت ملاقات با زندانی خود طی مسافت طولانی و تحمل هزینه به شهرستان مشکین شهر مسافرت می كنند را به همراه داشته است كه از طريق رایزنی با مسئولین استاني و شهرستاني درصدد جهت جذب اعتبارات لازم برای تکمیل سریع ساختمان مرکز اشتغال پارس آباد هستيم.

دادستان پارس آباد در ادامه با تبریک چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، از عفو و بخشودگی 50 هزار نفر از زندانیان كشور خبر داد و گفت: با پیشنهاد ریاست قوه قضاییه و موافقت مقام معظم رهبری اين زندانيان آزاد خواهند شد.

رنجبر به زندانیان توصیه کرد بعد از برخورداری از عفو رهبری و آزادی از زندان دیگر سراغ مسائل غیر قانونی و خلاف نروند و موجبات دردسر و اسباب زحمت برای خود و خانواده شان در دوران بازداشت نشوند.

گفتني است، در اين بازديد یاری فرد و عبدالعلي زاده از دادیاران دادسرا، ساویز مدیر دفترکل دادسرا و فاخری رییس بازداشتگاه پارس آباد دادستان شهرستان پارس آباد را همراهي مي كردند.

////

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر