تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30796
تاریخ انتشار: س, 1397/11/16 - 14:17
معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی براساس بخش‌های تخصصی و متناسب با نیازهای خود اقدام به جذب و تامین نیروی انسانی برای بیمارستان شهدای پارس آباد خواهد کرد.

به گزارش آران مغان، جمشید انصاری در جریان بازدید از پروژه بیمارستان شهدای شهرستان پارس آباد مغان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بازدیدی را از بیمارستان 160 تختخوابی تازه تاسیس داشتیم که کارهای تجهیز باید نهایی شود و قطعا بابت تامین نیروی انسانی هم وزارت بهداشت و درمان باید اقدام کند.

وی افزود: از مجموع مجوزهایی که در اختیار وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته این وزارت خانه در جهت پیش بینی و تامین نیروی انسانی مورد نظر خود اقدام خواهد کرد.

//

معاون رییس جمهور با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد تا در سریع‌ترین زمان تشکیلات بیمارستان به تصویب نهایی رسیده و نیروی انسانی متخصص این بیمارستان تامین شود، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی براساس بخش‌های تخصصی و متناسب با نیازهای خود اقدام به جذب و تامین نیروی انسانی خواهد کرد.

انصاری همچنین در خصوص حضور اتباع کشور جمهوری آذربایجان در بیمارستان‌ شهرستان مرزی پارس‌آباد تصریح کرد: از زمان استقلال کشور جمهوری آذربایجان یک رابطه رو به رشدی را با این کشور همسایه داشته‌ایم و در بسیاری از زمینه های علمی، اقتصادی، بهداشتی و درمانی و فنی همکاری‌های مناسبی بین دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان برقرار است.

وی ادامه داد: با توجه به هم مرز بودن با این کشور دوست و همسایه بین ایران و جمهوری آذربایجان هرگونه خدمات به خصوص در حوزه بهداشت و درمان به اتباع و شهروندان جمهوری آذربایجان را ارائه می کنیم.

///

انصاری در خصوص استخدام در سازمان ها و نهادهای دولتی گفت: در طول سال های گذشته به صورت سالانه استخدام در سازمان ها و نهادهای دولتی انجام شده و متناسب با خروج نیرو از این سازمان ها جذب نیرو نیز انجام شده است.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به جذب بیش از 150 هزار نفر نیرو در طول پنج سال گذشته خاطرنشان کرد: متناسب با نیروی خروجی از دولت آزمونهای جذب نیرو انجام گرفته به طوری که در هفته گذشته ثبت نام آزمون استخدامی انجام و در سال آینده نیز ثبت نام و آزمون استخدام جدید انجام می شود.

بیمارستان 16 تختخوابی پارس‌آباد مغان با 800 میلیارد ریال اعتبار و زیربنای 12 هزار متر مربع احداث شده و در حال حاضر ارائه خدمات اولیه به شهروندان را آغاز کرده و قرار است در اوایل سال آینده به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر